Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Do końca roku będzie działać blisko 10 sklepów ajencyjnych Carrefour Express convenience

W nowym modelu współpracy ajencyjnej Carrefour jest głównym inwestorem – posiada prawa do lokalu i opłaca koszty związane z jego adaptacją i wyposażeniem. Ajent nie ponosi żadnych kosztów inwestycji – jego głównym zadaniem jest prowadzenie sklepu zgodnie ze standardami firmy. Pierwszy sklep prowadzony w modelu ajencyjnym, znajduje się przy ul. Wilczej 17 w Warszawie i działa pod logo Express convenience.
Reklama

Carrefour zapewnia system bonusowy oraz wsparcie doświadczonego zespołu doradców. W ramach sieci Carrefour Polska działa ponad 545 sklepów franczyzowych.  

- Chcemy zaktywizować i zachęcić do działania mikro przedsiębiorców, a także młode osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z biznesem. Ajencja sklepu Carrefour może pomóc im w postawieniu pierwszego kroku w działalność gospodarczą, w oparciu o doświadczenie lidera rynku handlu detalicznego – powiedział Francois Vincent, dyrektor d.s. supermarketów i sklepów convenience, komentując wprowadzenie modelu ajencji Carrefour.

Do końca 2015 r. będzie działać blisko 10 sklepów ajencyjnych Express convenience. W pierwszej kolejności otwierane są sklepy znajdujące się w największych miastach Polski. 

Przedsiębiorca planujący otwarcie placówki handlowej może wybierać spośród kilku dostępnych formatów: Express convenience (samoobsługowe sklepy z pomarańczowym logo, o powierzchni do 250 mkw., w lokalizacjach typowo miejskich, o dużym natężeniu ruchu); Express minimarket (sklepy z zielonym logo, o powierzchni od 250 do 500 mkw., w lokalizacjach miejskich i wiejskich); Globi (dla właścicieli sklepów o powierzchni od 50 mkw., zarówno w miastach, jak i w mniejszych miejscowościach).

Carrefour Polska to multiformatowa sieć handlowa, pod której szyldem działa obecnie ponad 750 sklepów w takich formatach jak: hipermarkety, supermarkety oraz sklepy osiedlowe. Spółka jest również właścicielem i zarządcą sieci centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz kilkudziesięciu stacji paliw.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum