Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Do sieci Rosa trafiło kolejne 11 sklepów

Do sieci Rosa dołączyły kolejne placówki handlowe. Od marca br. przyłączono 11 nowych sklepów. Sieć liczy blisko 120 punktów.
Reklama

W ostatnich miesiącach przyłączone zostały: sklep spożywczy w Zgierzu mieszczący się przy ul. Długiej, delikatesy w Rzgowie przy ulicy Długiej 23, sieć sklepów "ARFI", mająca swoje placówki w Sieradzu przy ul. Stodolnianej 3, w Zduńskiej Woli w miejscowości Korczew 3 oraz w miejscowości Warta przy ul. Przedwiośnie 35, Skarżyńskiego 5 i Grzybki 33.

Do sieci dołączyły również: sklep spożywczo-przemysłowy w Sieradzu (ul. Widawskiej 25), sklep "Barbara" w gminie Pęczniew w miejscowości Księża Wólka 67, Sklep "Ida" w Radomsku (ul. Brzeźnickiej 270) oraz sklep "Mikutek" mieszczący się w Łodzi przy ulicy Beskidzkiej.

Grupa działająca pod zielonym brandem ,,Rosa" istnieje od maja 2008 roku. Z początku w jej skład wchodziło 21 kupców, ale w ciągu niespełna roku jej rozmiary znacznie się powiększyły. Plany spółki zakładają zarówno rozwój organiczny na terenie dotychczasowego działania tzn. województwa łódzkiego, jak również pozyskiwanie strategicznych partnerów w innych regionach Polski. Siecią sklepów zarządza spółka Vita Idea.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum