Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Dystrybutor alkoholi powiększa sieć sklepów patronackich

Firma Barlan Beverages Group, dystrybutor alkoholi pod koniec ubiegłego roku stworzyła projekt współpracy pod nazwą Sieć Sklepów Patronackich, w ramach którego sklepy do współpracy dobierane są według wartości obrotów.
Reklama

Wśród sklepów, które współpracują z firmą w ramach partnerstwa są Api Market, Semi, Delikatesy Planeta. A ostatnio dołączyła sieć supermarketów Warus, która ma kilka placówek w Warszawie, w tym w  Ursusie, na Ochocie i Ursynowie. O przyłączeniu do projektu decyduje zainteresowanie sklepu, ale także akceptacja dystrybutora, który sprawdza, czy sklep dotychczas wywiązywał się z płatności, a także jakie obroty realizuje. W ramach współpracy Barlan oferuje kredyt kupiecki i rabaty uzależnione od osiąganych obrotów.

Barlan Beveragers Group to prywatna grupa produkcyjno-dystrybucyjna w segmencie napojów alkoholowych i bezalkoholowych: piwa, wina oraz alkoholi mocnych. Firma oferuje także własne marki piw specjalistycznych, m.in. Koźlak, Jurand. Dostarcza napoje do ponad 1000 sklepów detalicznych oraz 50 specjalistycznych hurtowni.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum