Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Gama otworzyła w Chełmie swój największy sklep

- Otwieramy pod szyldem Gama coraz większe powierzchnie. Wspólnie z naszym dostawcą strategicznym - firmą Tradis przygotowujemy dla sieci Gama i naszych spółdzielczych partnerów narzędzia sprzedażowe, którymi są : marki własne, listy Top czy zakupy dilowe - mówi Małgorzata Więch, Członek Zarządu, dyrektor ds. rozwoju PSD.
Reklama
Razem ze Społem w Chełmie pracowaliśmy nad przygotowaniem otwarcia tak dużego sklepu, żeby zadowolić dotychczasowych klientów sieci Gama w tym mieście i przyciągnąć nowych - dodaje Małgorzata Więch.

Nowa sieć rośnie nam nie tylko liczebnie, ale również jakościowo. 19 listopada, w sobotę został otwarty 14 sklep ogólnopolskiej sieci, a 4-ta placówka pod szyldem Gama w Chełmie. Jest to obecnie największa powierzchniowo Gama w Polsce. Sklep po przebudowie ma ponad 800 mkw. powierzchni handlowej i stanowi trzecią powierzchnię handlową w tym mieście. Został dostosowany w pełni do standardów i wymogów sieci Gama.

Asortyment w nowej Gamie to ponad 10 tysięcy indeksów artykułów spożywczych i drobnych przemysłowych. Wyróżnia się sklep wielkością stoiska mięsno - wędliniarskiego, które liczy 22 m ciągu lad chłodniczych i zaopatrywane jest przez kilkunastu dostawców . Również przyciąga uwagę szeroki wybór win różnych gatunków z całego świata, oferowanych na stoisku samoobsługowym.

- Mamy kilkadziesiąt produktów w stale niskich cenach i kilkadziesiąt promocyjnych w tygodniu. Na początku przyszłego roku będziemy oferować w Gamie kolejne kilkadziesiąt produktów marki własnej najniższej ceny. Chcemy konkurować na rynku z największymi jego operatorami a klientom pokazywać nową jakość obsługi i komfortu zakupów w naszych sklepów - mówi Krzysztof Zając,  prezes zarządu Społem PSS w Chełmie.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum