Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

GK Specjał realizuje plan otwarć pod szyldem Delikatesy Premium

Spółka Nasz Sklep SA zrzesza już 3 000 sklepów. Mianem trzytysięcznej placówki handlowej należącej do sieci mogą się poszczycić Delikatesy Premium uruchomione 8 sierpnia w Słupsku.
Reklama

Pomorski sklep znajdujący się przy ulicy 11 listopada w Słupsku to zarazem jedna z największych placówek handlowych działających w ramach sieci Nasz Sklep. Liczy 620 mkw. powierzchni handlowej i oferuje klientom ponad 6500 pozycji asortymentowych.

Sklep położony jest nieopodal dużego osiedla budynków mieszkalnych oraz domków jednorodzinnych. Zatrudnia 12 osób.

Jan Sałata, wiceprezes spółki Nasz Sklep podkreśla, że uruchomienie tej placówki jest dla firmy powodem do szczególnej dumy. I to nie tylko dlatego, iż przekroczona została bariera kolejnego tysiąca. – Dla nas najistotniejsze jest to, że udaje się nam realizować plan otwarć placówek handlowych pod szyldem Delikatesy Premium. Czyli tym, pod którym ruszył słupski obiekt. Oznacza to, że zainteresowanie franczyzobiorcó tą franczyzą jest bardzo duże. Rozwój tego nowoczesnego formatu ma szczególne znaczenie, gdyż uważamy, że jest on dla detalistów naprawdę doskonałą, przyszłościową ofertą – ocenia prezes Sałata.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum