Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

GK Specjał rozwija projekt współpracy z hurtowniami

GK Specjał chce rozwijać projekt „Partnerstwo dla handlu”, w ramach którego proponuje hurtownikom współpracę. Jak informuje firma, program ma być odpowiedzią na wzrost konkurencji ze strony dyskontów oraz zagranicznych sieci. Obecnie firma wdraża podobną współprace z kilkoma podmiotami.
Reklama

- Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i zmianom rynkowym, mając na uwadze rozwój konkurencji ze strony dyskontów oraz zagranicznych sieci handlowych zapraszamy do projektu „Partnerstwo dla handlu”. Projektu, który zostanie zbudowany na partnerskich relacjach pomiędzy naszymi firmami, którego celem jest wzajemny dynamiczny rozwój na zasadzie synergii – informuje firma.

Przypomnijmy, że o projekcie firma informowała w maju ubiegłego roku. Krzysztof  Tokarz, prezes GK Specjał informował wówczas, że projekt zostanie zbudowany na partnerskich relacjach między GK Specjał oraz hurtowniami. 

Obecnie program ma być kontynuowany. - Szukamy partnerów prowadzących działalność hurtową posiadającą bazę klientów, których potencjalny rozwoju ograniczony jest ze względu na brak środków finansowych, zaplecza detalicznego, doświadczenia, wsparcia informatycznego, warunków zakupowych, itp. elementów, które są potencjałem naszej Grupy. W ramach projektu „Partnerstwo dla handlu” zapewniamy partnerowi w/w elementy rozwojowe, które przełożą się na rozwój naszych działalności – informuje spółka.

- Jesteśmy aktualnie na etapie wdrażania już kilku podobnych projektów. Sukcesem okazała się współpraca z dwoma partnerami – dodaje.

GK Specjał jest polskim dystrybutorem działającym na rynku FMCG z ponad 28 letnią tradycją. Zajmuje się m.in. kompleksową dystrybucją realizowaną przez 12 własnych oddziałów. Posiada w swoim portfolio dwie sieci franczyzowe, które na koniec 2017 r. liczyły ponad 5700 placówek: sieci PSH Nasz Sklep oraz Livio.

Jak informuje firma, w projekt jest zaangażowany osobiście prezes zarządu Grupy Kapitałowej Specjał Krzysztof Tokarz.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum