Grupa Chorten rozwija się w woj. mazowieckim

Otwarty tuż przed świętami wielkanocnymi sklep współpracuje z Grupą Chorten w ramach spółki Grupa Chorten Radom, pod której skrzydłami jest blisko 400 placówek handlowych. Łącznie już 1315 sklepów w 9 województwach korzysta z umów z producentami i dystrybutorami wynegocjowanych przez centralę w Białymstoku dla wszystkich punktów partnerskich.
W nowym markecie oprócz kilkudziesięciu regałów z pakowanymi produktami spożywczymi, są także stoiska ze świeżym asortymentem, w tym mięsno-wędliniarskie, z pieczywem oraz owocami i warzywami. Wzbogaceniem oferty z myślą o potrzebach klientów z terenów wiejskich są m.in. artykuły przemysłowe, jak choćby farby, części rowerowe i dział AGD.
- Zamykamy dwa mniejsze sklepy, aby otworzyć duży nowoczesny obiekt dostosowany do potrzeb współczesnych klientów. Sklep jest samoobsługowy, posiada dwa stanowiska kasowe, dostępny jest dla osób niepełnosprawnych – mówi Robert Jonczyk, właściciel sklepu. Sklep posiada też własny parking dla zmotoryzowanych klientów.