Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Grupa Passa powiększa się o kolejne sklepy

14 marca nastąpiło otwarcie nowego sklepu Delikatesów Orzech w Dzikowcu. Sklep jest 44 placówką przynależącą do Grupy Passa. Do końca marca grupa polskich sklepów Passa powiększy się o kolejne 2 placówki.
Reklama
Budynek, w którym znajduje się nowa placówka został specjalnie zaprojektowany na potrzeby sklepu spożywczo - przemysłowego.

Nowy sklep w Dzikowcu w porównaniu do pozostałych placówek Delikatesów Orzech wyróżnia się szeroko rozwiniętą częścią przemysłową, a w szczególności działem AGD. Wbudowany piec kaflowy zapewnia klientom stały dostęp do świeżego pieczywa. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia kawy i hot-dogów w specjalnie wyznaczonej strefie.

Ponadto wciąż poszerzane jest portfolio produktów marki własnej Twoje Produkty Passa. W marcu na półki trafiły makarony. Jeszcze przed świętami Wielkanocnymi asortyment marki własnej poszerzy się o część chemiczną. 

Grupa Passa to zrzeszenie niezależnych sieci i sklepów spożywczych z woj. podkarpackiego i małopolskiego. Obecnie do grupy należą m. in. Sieć Handlowa Alta, Delikatesy Asia, Sklepy Orzech, Sklepy „S", Market Point oraz pozostałe placówki franczyzowe.  

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum