Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kolejne placówki z szyldem Gama

Sieć Gama, rozwijana przez spółdzielnie Społem we współpracy z Eurocashem, powiększyła się o dwa nowe sklepy.
Reklama

22 listopada została otwarta Gama w Mrągowie. Sklep o powierzchni handlowej powyżej 300 mkw. jest zlokalizowany przy osiedlu mieszkaniowym. Klienci wrócili do placówki po zmianie wizualizacji, nowym ustawieniu kategorii i przystosowaniu sklepu do standardów sieci Gama.

Z kolei 23 listopada ruszyła 333. Gama, a czwarta w Augustowie. Sklep przeszedł kompletną modernizację i zyskał nowy układ zagospodarowania przestrzeni sklepowej.

Gama to ogólnopolska, spółdzielcza sieć sklepów spożywczych, która zrodziła się w formie koncepcji w 2010 roku z inicjatywy PSD i Spółdzielni Partnerskich, a w czerwcu 2011 w Zakopanem ruszyła pierwsza placówka pod tym szyldem. Sieć bazuje na sklepach już działających oraz nowo otwieranych w ramach Spółdzielni współpracujących z PSD. Celem jej powołania było wsparcie Spółdzielni w podtrzymaniu lojalności dotychczasowych klientów, a jednocześnie pozyskania nowych odbiorców – głównie osób młodych, oczekujących szerokiego wyboru oraz szybkiej, kompleksowej obsługi.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum