Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Konsolidacja w Grupie PGD

Rabat Detal, sieć handlowa należąca do PGD, podpisała umowę licencyjną z siecią Aligator z Dolnego Śląska. W związku z tym rozpoczyna się proces łączenia sieci detalicznych FMCG w Grupie PGD i konsolidowanie korzyści wynikających z synergii.
Reklama

Sklepy Aligator promują się jako miejsce do codziennych zakupów.

- Dogodna lokalizacja, czytelny układ sklepów, optymalnie dobrany asortyment oraz niewielka powierzchnia (od 80 do 120 mkw.) gwarantuje szybkie zakupy w miłej i profesjonalnej atmosferze. Otwierając sklep Aligator, jego twórcy chcieli, aby był bliski, nie tylko ze względu na położenie, ale również, a właściwie głównie ze względu na ciekawy asortyment oraz profesjonalną obsługę. Wyróżnia się bogatą ofertą alkoholi, piw regionalnych, które zaspokajają oczekiwanie klientów poszukujących urozmaicenia, nowości lub pomysłu na prezent - opisuje Grupa.

W efekcie synergii Rabat Detal to dzisiaj prawie 1000 sklepów, w tym takie sieci lokalne jak „PROCENT”, czy „PIGWA” oraz 23 placówki Sieć Aligator w systemie ajencyjnym typu convenience, głównie na Dolnym Śląski i Opolszczyźnie.

Celem PGD jest uzyskanie synergii w negocjacjach i optymalizacja kosztowa.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum