Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Livio przekracza granice województwa wielkopolskiego

Poznański oddział Polskiej Sieci Handlowej Livio w grudniu ub.r. roku powiększył się o kolejną placówkę TOP Premium. Placówka o powierzchni 120 mkw. powstała w miejscowości Kargowa przy ul. Powstańców Wielkopolskich 29 (woj. lubuskie). Sieć Livio (GK Specjał) kontynuuje tym samym politykę rozwoju i przekracza granice województwa wielkopolskiego.
Reklama

O wyborze przystąpienia do Polskiej Sieci Handlowej Livio, jak twierdzi właściciel sklepu Marian Szewczyk, decydowało kilka ważnych elementów m.in. że sieć Livio jest w 100 proc. polską siecią, coraz bardziej rozpoznawalną zarówno w województwie wielkopolskim, jak i lubuskim. Sieć oferuje swoim franczyzobiorcom zarówno szeroką gamę produktów marki własnej, topowe produkty można kupić w atrakcyjnych cenach, jak również liczne promocje gazetkowe czy plakatowe. Ważnym czynnikiem, który miał wpływ na decyzję była pomoc ze strony sieci, zarówno w przygotowaniu projektu prawidłowego ustawienia sklepu, ułożenie asortymentu zgodnie z zasadami merchandisingu placówki i pomoc w zakupie mebli w oparciu o standardy Livio. Ważnym elementem była także atrakcyjna wizualizacja placówki. 

Do wielkopolskiego oddziału w całym roku 2017 przystąpiło ponad 120 sklepów. Na koniec roku oddział liczy już 495 sklepów zrzeszonych pod logiem Livio.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum