Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

LodyBonano i "u Lodziarzy” gwarantuje franczyzobiorcom 16 tys. zł . Nowe propozycje w menu

Multi Ice Group poszerza swoją ofertę franczyz, wprowadza opcję dzierżawy i gwarancję miesięcznego zysku na poziomie 16 tys. zł. Menu sieci poszerzyło się o kolejne smaki lodów wegańskich, bezcukrowych czy bez laktozy.
Reklama

- Stoi za nami ponad 18 lat doświadczenia i dokładne analizy rynku. Dzięki temu jesteśmy w stanie z dużą dokładnością przewidzieć dochody każdego punktu. Nasi partnerzy mogą otrzymać takie poświadczenie nawet na piśmie” – mówi Radosław Charubin, CEO Multi Ice Group.

LodyBonano, “u Lodziarzy” Wytwórnia Lodów Polskich oraz Crazy Dog – to franczyzy, które zostały objęte gwarancją zysku. Wszystkie funkcjonują w formacie mobilnej przyczepy, a ich właściciele mogą liczyć na zyski rzędu kilkunastu tysięcy miesięcznie.

– To oczywiście kwota minimalna, bowiem punkty w atrakcyjnych, obleganych przez turystów lokalizacjach notują nawet dwukrotnie wyższe wyniki. Nasze koncepty zostały przetestowane najpierw przez nas samych, a później przez setki franczyzobiorców – przekonuje Radosław Charubin i dodaje, że bezpieczeństwo inwestycji jest w dzisiejszych czasach kluczowe.

Dochodowe marki

LodyBonano i “u Lodziarzy” Wytwórnia Lodów Polskich to marki, które na dobre zadomowiły się już w świadomości Polaków. W całym kraju działa około 300 punktów sprzedających amerykańskie świderki i lody rzemieślnicze. Crazy Dog to natomiast nowość w ofercie Multi Ice Group. Marka oferuje hot-dogi premium, z domową bułką, prawdziwą kiełbaską, świeżymi dodatkami i sosami. Firma oferuje też punkty sprzedaży bąbelkoej herbaty.

W każdym przypadku oferta franczyzowa obejmuje w pełni wyposażony, mobilny lokal, gotowy do rozpoczęcia sprzedaży. Dzięki temu partnerzy nie muszą zajmować się dodatkową adaptacją. Montują przyczepę, dokonują zatowarowania i mogą zacząć rozwijać swój biznes pod szyldem popularnej marki.

– Ograniczamy pracę franczyzobiorców do minimum. Żadnych remontów, dodatkowych zakupów sprzętu, aranżowania wystroju. Właściciel otrzymuje wszystko w pakiecie, w maksymalnie krótkim czasie od podpisania umowy. Taka kompleksowość pozwala na szybkie rozpoczęcie działalności, a co za tym idzie – czerpanie zysków – mówi Radosław Charubin.

Biznes na próbę

Inwestycja we franczyzy Multi Ice Group zaczyna się od 25 tys. zł przy finansowaniu przez leasing. W tym roku firma wprowadziła także dodatkową opcję, jaką jest dzierżawa przyczepy.

– Oferujemy naszym partnerom pomoc w uzyskaniu finansowania, jednak w obliczu obecnej sytuacji na rynku, postanowiliśmy iść o krok dalej. Inflacja oraz spadek zdolności kredytowej wielu przedsiębiorców sprawiają, że trudniej o tego typu formy bankowego wsparcia. Dlatego umożliwiamy dzierżawę, która pozwala na “wypróbowanie” biznesu bez długich umów – przekonuje właściciel Multi Ice Group.

Dzięki temu rozwiązaniu franczyzobiorca może sprawdzić, czy odnajdzie się w prowadzeniu takiej formy działalności oraz czy wybrana lokalizacja przynosi mu oczekiwane obroty. Ta forma współpracy nie jest obarczona praktycznie żadnym ryzykiem.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum