Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Makro Polska uznane za jedną z firm najlepiej dbających o pracownika

Makro Polska przeszkoliło kilka tysięcy osób w ramach swoich programów szkoleniowych. Firma została uznana za jedną z najlepszych pod względem dbałości o pracownika, zarówno w Polsce, jak i w Europie.
Reklama

Makro Polska zdobyło certyfikat TOP Employer Polska 2018 i TOP Employer Europe 2018. Certyfikat TOP Employer wydawany jest na świecie od ponad 25 lat, natomiast w Polsce – od 9 lat. Otrzymują go firmy, które wyróżniają się na rynku pracy jako najlepsi pracodawcy, zapewniają swoim pracownikom odpowiednie narzędzia i warunki oraz pielęgnują talenty na wszystkich szczeblach organizacji.

Sieć hurtowni zdobyła certyfikat dzięki prowadzeniu polityki personalnej wyróżniającej się na tle innych organizacji. Makro Polska inwestuje w rozwój swoich pracowników oraz prowadzi programy szkoleniowe takie, jak Akademia Aktywnej Sprzedaży, Akademia Pionu Handlowego, Akademia Aktywnej Dystrybucji czy Akademia Przedstawicieli Handlowych, w ramach których przeszkolono już kilka tysięcy pracowników. Absolwenci oraz młodzi profesjonaliści mają szansę na rozwój podczas dwuletniego programu menedżerskiego Metro Potential czy Metro Sustainable Leadership Program, natomiast wysokie standardy przywództwa wśród menedżerów utrzymywane są m.in. dzięki programowi Lead&Win. Sieć hurtowni oferuje także pracownikom różnorodne benefity pozapłacowe i udogodnienia.

Program prowadzony jest przez TOP Employer Institute, który pomaga wyróżnić się świetnym pracodawcom poprzez dostęp do odpowiednich narzędzi oraz ekskluzywnych kanałów komunikacyjnych. Oprócz certyfikatu, laureat nagrody dostaje również dostęp do szczegółowej wiedzy o polityce personalnej oraz praktykach HR, dzięki czemu uzyskuje możliwość porównania swoich mocnych stron z innymi najlepszymi pracodawcami. Ważność certyfikatu TOP Employer of the Year wynosi rok.

Aby zdobyć certyfikat TOP Employer, firma musi spełniać restrykcyjne wymagania. Certyfikacja oparta jest m.in. na szczegółowym kwestionariuszu, analizie raportów, audycie oraz ocenie takich obszarów, jak m.in. zarządzanie talentami i efektywnością, szkolenia i rozwój kompetencji czy kultura organizacji.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum