Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Małpka Express wprowadza strefy Merlin.pl

Jeszcze w listopadzie w czterech wybranych placówkach Małpka Express powstaną pierwsze strefy Merlina. Składać się będą ze stanowiska wyposażonego w specjalny tablet posiadający aplikację do składania zamówień, punkty odbioru przesyłek oraz regały z wybraną ofertą sklepu internetowego.
Reklama

Pierwsza strefa Merlin.pl została wprowadzona 22 listopada w Małpce Express przy ul. Grunwaldzkiej w Poznaniu. Projekt w takiej formie zostanie wprowadzony do jeszcze trzech placówek: w Poznaniu ul. Na Miasteczku 12, Tarnowie Podgórnym - ul. Pocztowa 1 oraz w Szczecinie - ul. Modra 33.
Strefy Merlina są projektem pilotażowym, ale współpraca między firmą Małpka S.A. a Merlin.pl będzie długofalowa. We wszystkich pozostałych sklepach Małpka Express wkrótce pojawią się pomarańczowe regały, na których czekać będą przesyłki zamówione przez klientów sklepu Merlin.pl.
Strefy Merlina w Małpkach Express będą kolejnym, po wspólnej promocji podręczników szkolnych, wynikiem współpracy firm Małpka SA i Merlin.pl. Tego typu działania są wynikiem tegorocznych zmian własnościowych w spółkach. Obie firmy jeszcze w tym roku dołączyły do grupy kapitałowej Czerwona Torebka.
- Jednym z naszych podstawowych celów jest ciągłe rozwijanie i doskonalenie nowoczesnego formatu convenience, jakim jest Małpka Express - mówi Przemysław Mroczek, dyrektor departamentu marketingu Małpka S.A. - Staramy się maksymalnie poszerzać ofertę asortymentu i usług dostępnych w naszych sklepach. Współpraca z Merlin.pl stwarza nam możliwości rozbudowania koncepcji sklepu i dywersyfikowania oferty w poszczególnych placówkach. Tego rodzaju działania pozwolą uzyskać efekt synergii, który pozytywnie przełoży się na ofertę lokali - dodaje Mroczek.

Małpka Express kontynuuje dynamiczną ekspansję, każdego tygodnia otwierając kilka nowych placówek. Obecnie w całym kraju działa już 180 sklepów należących do sieci.

Małpka Express to ogólnopolska sieć sklepów formatu convenience rozwijana na zasadach systemu partnerskiego. Sklepy oferują asortyment spożywczo-monopolowy, składający się z ok. 2 500 indeksów produktowych. Są to m.in.: artykuły spożywcze, słodycze, warzywa i owoce, alkohole i wyroby tytoniowe oraz prasa, chemia i kosmetyki.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum