Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Menedżer sieci Kangur: Handel czeka na "polskiego Viktora Orbana"

Nowo powstała łódzka sieć sklepów Kangur chce rozwijać się na terenie całego kraju. Początkowo powstanie kilkanaście sklepów w województwie łódzkim. Kolejnymi etapami będzie stworzenie grupy kapitałowej oraz zakupowej, do której przystąpić będą mogli tylko polscy detaliści oraz hurtownicy spełniający określone warunki.
Reklama

- Naszym głównym celem jest przeciwstawienie się w tym trudnym dla polskiego handlu okresie kapitałowi zagranicznemu. Stoimy w całkowitej opozycji do nowoczesnych kanałów dystrybucji oraz zachodnich modeli sprzedaży hurtowej czy detalicznej. Te w coraz to większym stopniu wyniszczają nasz rodzimy handel a polskie prawo niestety na to pozwala. Można by powiedzieć, że każdy nasz przedsiębiorca czeka na "polskiego Viktora Orbana", który zadba o swoje a nie cudze - mówi portalowi dlahandlu.pl Adam Radomski, pomysłodawca i menedżer sieci Kangur Express.

- Naszym ostatecznym celem jest stworzenie najsilniejszej polskiej sieci, która będzie w stanie przeciwstawić się dużym zagranicznym sieciom sprzedażowym, które stopniowo wyniszczają polski rynek detaliczny oraz hurtowy - podsumowuje nasz rozmówca.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (3)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum