Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Popeyes w sądzie: personel wyrwał warkocz z głowy klientce

Popeyes stoi w obliczu procesu sądowego. Sieć oskarżona została o atak w barze typu drive-thru z udziałem jej pracowników. Pozew przeciwko restauracji fast food ze smażonym kurczakiem złożyła kobieta z Atlanty. Jak twierdzi, obsługa wyrwała jej z głowy warkocz z włosów.
Reklama

Denetra Dawson zeznaje, że złożyła 12 częściowe zamówienie w Popeyes na Cleveland Avenue w południowo-zachodniej Atlancie. Kiedy okazało się, że zostało ono błędnie zrealizowane, próbowała je zareklamować przy okienku drive-thru. Pracownicy zaczęli jednak krzyczeć, że blokuje ruch.

Jedna z pracownic wyszła na zewnątrz, otworzyła drzwi auta klientki, wsiadła do samochodu i zaatakowała ją. Dawson twierdzi, że kobieta „wyrwała jej włosy z głowy, pozostawiając dużą łysinę”.

Jak relacjonuje poszkodowana, w ataku brały udział trzy pracownice. Twierdzi, że jedynym sposobem, jakim mogła je powstrzymać, było wyciągnięcie broni. Następnie zadzwoniła na policję w Atlancie. Zdarzenie miało miejsce we wrześniu ubiegłego roku, ale pozew do sądu wpłynął 4 sierpnia tego roku.

Na zdjęciu od lewej: Denetra Dawson i Tenister Evans.

Popeyes „zapaliło beczkę prochu”

Policja zidentyfikowała trzy osoby biorące udział w ataku: menedżerkę Tenister Evans oraz jej siostrę i córkę. Wszystkie zostały oskarżone o pobicie, ale Tenister Evans otrzymała dodatkowy zarzut utrudniania pracy funkcjonariuszowi policji.

Davis wypowiada się, że warunki pracy i wadliwe szkolenie pracowników Popeyes „zapaliło beczkę prochu”. „To musiało się przytrafić komuś w sytuacji, gdy pracownicy są pod taką presją, pod jaką znajduje się personel sieci” – podkreśla.

Sieć Popeyes przesłała oświadczenie: „Absolutnie nie tolerujemy jakiejkolwiek przemocy w restauracjach Popeyes. Franczyzobiorca restauracji potwierdził, że incydent miał miejsce we wrześniu 2022 r., a zaangażowani w to pracownicy zostali natychmiast zwolnieni. Nie możemy udostępnić dodatkowych szczegółów, ponieważ trwa proces sądowy związany z tym incydentem”.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum