Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Protest pracowników piekarni w Łukowie

10 września przed Urzędem Miasta w Łukowie protestowali pracownicy jednej piekarni. Przyszli, bowiem obawiają się, że ich zakład pracy zostanie zlikwidowany - podaje portal podlasie24.pl.
Reklama

W oświadczeniu, które protestujący przedstawili mediom, czytamy, że są oni szykanowani przez radnych i władze miasta. Wyjaśniali też, że docierają do nich informacje, że ich zakład ma zostać zlikwidowany, o co zabiega radny Leonard Baranowski. Delegacja protestujących spotkała się z burmistrzem Dariuszem Szustkiem. Burmistrz zapewniał pracowników, że nikt nie zamierza likwidować ich firmy.

Radny Leonard Baranowski również stwierdza, że nikt nie chce likwidować piekarni. Jemu i mieszkańcom osiedla domków jednorodzinnych, które sąsiaduje z piekarnią, i których reprezentuje on w radzie miasta, chodzi tylko o podniesienie bezpieczeństwa na osiedlowych uliczkach. Jak mówił Baranowski, mieszkańcy wciąż skarżą się na stojące wszędzie auta i ciągły hałas. On zaś, występując w ich imieniu, chce te problemy rozwiązać.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum