Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Regiohurt.pl rozpoczyna współpracę z producentami owoców i warzyw

- Pilotażowo grupa rolników pod wspólną marką „Polskie Pola” oferuje na naszej platformie wytwarzane przez siebie płody rolne. Zachęcamy producentów owoców i warzyw do współpracy - mówi w rozmowie z serwisem www.sadyogrody.pl Radosław Czapnik, prezes zarządu platformy B2B Regiohurt.pl.
Reklama

Czym jest RegioHurt.pl?

Radosław Czapnik: RegioHurt.pl to platforma handlowa, możemy porównać ją do Giełdy Towarowej z tą różnicą że sprzedaż i prezentacja towarów odbywa się w internecie.  W ramach platformy świadczymy kilka usług, najbardziej istotną dla producentów jest e-Hurtowania .

e-Hurtownia jest przestrzenią na RegioHurt.pl, w której producenci prezentują swój cały asortyment, dzięki czemu Kupcy z łatwością mogą odszukać potrzebne produkty i dokonać zakupów hurtowych online. Producent „dzierżawi” e-Hurtownię stając się poniekąd jej właścicielem tak jakby wynajmował magazyn, to producent decyduje, które produkty chce sprzedawać online w jakich ilościach oraz w jakich cenach.

Potencjał handlu produktami spożywczymi w internecie jest b. duży rodzimi producenci muszą to zrozumieć i wykorzystać możliwość z jakiej od dawna korzystają zachodnie sieci oferując sprzedaż przez internet(oczywiście nie tylko w branży spożywczej).

Współpracujecie z producentami owoców i warzyw?

Radosław Czapnik: Właśnie zaczęliśmy, pilotażowo grupa rolników pod wspólną marką „Polskie Pola” oferuje wytwarzane przez siebie płody rolne. Nie chcę zbytnio wybiegać przed szereg, nadmienię że prowadzimy rozmowy z rolnikiem właścicielem gospodarstwa o pow. 120 hektarów dla którego w przyszłym roku uruchomimy e-Hurtownię z produktami, które produkuje będą to: truskawki, ziemniaki, zboża kwalifikowane. Korzystając z możliwości  chcę zaprosić producentów owoców i warzyw do współpracy. Jestem synem rolnika i temat jest mi znany, można powiedzieć że bliski sercu.

Więcej czytaj w serwisie www.sadyogrody.pl

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum