Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

RUCH poprowadzi obsługę magazynową dla CDP.pl

CDP.pl jest pierwszym sklepem internetowym, który będzie kompleksowo obsługiwany przez RUCH. Do zakresu usług prowadzonych na rzecz platformy wchodzi pełna obsługa magazynowa oraz usługa Paczka w RUCHu, czyli dystrybucja zamówień do klientów oraz obsługa zwrotów.
Reklama
Platforma CDP.pl  w nowej wersji to już nie tylko dystrybucja cyfrowa, ale sklep internetowy oferujący klientom możliwość zakupu towaru w postaci zarówno wysyłkowej jak i cyfrowej. W swojej ofercie ma ponad 50 000 produktów w sześciu kategoriach: gry (pudełkowe na PC, Mac i konsole, a także cyfrowe na PC i Mac); książki (fizyczne, e-booki i audiobooki); filmy (DVD, Blu-Ray, DTO i VOD; ) muzyka (CD, DVD, Blu-ray i winyle); sprzęt (konsole do gier, akcesoria dla graczy, czytniki e-booków i tablety); hobby (gry fabularne, figurkowe, karciane, planszowe i gadżety.

 

 

RUCH posiada sieć 14 centrów logistycznych. W ofercie dla branży e-commerce oferuje dwie usługi: Paczka w RUCHu, czyli usługi logistyczne dla sklepów internetowych włącznie z obsługą zwrotów oraz usługi magazynowe związane z kompleksową obsługą operacji, począwszy od procesu przyjęcia, porzez kompletacje, skończywszy na wydaniu skompletowanych zamówień kurierom.

 

Platforma e-commerce CDP.pl rozpoczyna działalność 23 stycznia br.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum