Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Ruszył sklep Gama w Białce Tatrzańskiej

W Białce Tatrzańskiej została otwarta kolejna Gama. Właścicielem Centrum Handlowego Pasieka jest spółka GS Bukowina Tatrzańska, która od ponad dwóch lat współpracuje z Partnerskim Serwisem Detalicznym.
Reklama
Sklep zlokalizowany w Centrum Handlowym Pasieka przeszedł generalny remont, wymianę wyposażenia i został dostosowany w pełni do standardów sieci Gama . Na powierzchni handlowej 211 mkw. zostały rozplanowane wszystkie kategorie produktów z wyróżniającym się stoiskiem mięsno - wędliniarskim, które wcześniej było ograniczone do jednej lady wędliniarskiej. Zgodnie z założeniami doboru asortymentu w sklepach Gama, gdzie podstawę stanowią produkty świeże i regionalne, nie zabrakło miejsca na pamiątki z polskich Tatr.

- Cieszymy się, że 18 -ty sklep ogólnopolskiej sieci Gama został otwarty w Białce Tatrzańskiej, gdzie będzie służył nie tylko mieszkańcom, ale również turystom i narciarzom z całej Polski. Gratulujemy zarządowi i pracownikom pierwszego sklepu Gama, który śmiało można powiedzieć jest wzorcową placówką . Będziemy pomagać w promowaniu, monitorować funkcjonowanie i wyniki sklepu na bieżąco - powiedziała członek zarządu PSD, dyrektor ds. rozwoju Małgorzata Więch.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum