Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Sezamek: do 10 tys. zł dofinansowania dla nowych sklepów w sieci

- Jeśli tendencja pozyskiwania nowych sklepów utrzyma się na dotychczasowym poziomie 4-6 placówek miesięcznie, docelowo do końca 2011 roku chcielibyśmy przyłączyć kolejne 50-60, co łącznie z już będącymi w strukturach sieci da liczbę ok. 250 sklepów - mówi Dariusz Serwoński, koordynator SH Sezamek.
Reklama
- Jesteśmy również w trakcie opracowywania nowej wizualizacji (reklama zewnętrzna - witryny, banery, tablice informacyjne przydrożne itd., elementy wizualizacji wewnątrz placówek- plakaty reklamowe, etykiety branżowe, odzież służbowa i inne). Chcielibyśmy także w tym roku rozpocząć tworzenie systemu informatycznego dla sklepów w oparciu o program sprzedażowy operatora sieci - dodaje nasz rozmówca.

 - Z uwagi na to, że wszystkie sklepy należące do sieci są placówkami prywatnymi, decyzja co do ewentualnej inwestycji w modernizację czy wyposażenie pozostaje w gestii właścicieli poszczególnych placówek - mówi Dariusz Serwoński. Nowością w naszej sieci jest program "Sezamek Na Start". Jest on skierowany do wszystkich placówek, ale dużym zainteresowaniem cieszy się zwłaszcza wśród nowoprzyjętych sklepów. W ramach programu sklep może otrzymać dofinansowanie (od 1 do nawet 10 tys. zł) na inwestycje związane z dostosowaniem sklepu do standardów sieci (wymiana lub zakup regałów, doposażenie poprawiające jakość obsługi, komputer wraz z programem sprzedażowym, wszelkie elementy wizualizacji sieci). Nie jest to forma pożyczki - kwota dofinansowania nie podlega zwrotowi. Wysokość dofinansowania uzależniona jest od zadeklarowanej przez partnera sumy obrotów z dostawcami sieci Sezamek. Odpowiednie umowy zawierane są - w zależności od kwoty dofinansowania - na okres 2 lub 3 lat - wyjaśnia koordynator Sezamka.

Program stanowi kolejną, realną pomoc ze strony sieci kierowaną do sklepów małopowierzchniowych.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum