Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Sieć Intermarche z 58. stacją paliw

Sieć supermarketów Intermarché otworzyła 9 listopada kolejną stację paliw. 58. obiekt tej sieci uruchomiono w Suchej Beskidzkiej (woj. małopolskie). Tym samym Intermarché umocniło swoją pozycję lidera na rynku przymarketowych stacji benzynowych.
Reklama

Stacja paliw Intermarché w Suchej Beskidzkiej działa przy supermarkecie pod tym samym szyldem i zlokalizowana jest przy ul. Adama Mickiewicza 36B. Jest to jednocześnie siódma, otwarta w tym roku przez sieć, stacja benzynowa w Polsce.

Zmotoryzowani mogą zatankować paliwo na jednym z czterech stanowisk. Przy stacji Intermarché w Suchej Beskidzkiej działa ponadto sklepik, o powierzchni 54 mkw. oferujący klientom blisko 1000 produktów, w tym artykuły spożywcze i przemysłowe oraz akcesoria motoryzacyjne, a także kącik bistro ze świeżo parzoną kawą oraz hot dogami.

– Cieszymy się, że nie tylko zachowaliśmy naszą pozycję lidera w segmencie przymarketowych stacji paliw, ale że udało nam się jeszcze bardziej ją wzmocnić. Planujemy wciąż rozbudowywać naszą sieć, dlatego jeszcze w tym roku otworzymy kilka takich obiektów w różnych częściach Polski – podkreśla Aleksander Hołoga, Kierownik Działu Stacji Paliw Intermarché.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum