Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Sklepy Livio stawiają na remodeling

Walka cenowa w handlu detalicznym to nie wszystko. Nie daje ona już możliwości zatrzymania klientów i pozyskania nowych, a co za tym idzie stałego zwiększania obrotów. Wobec tego właściciele stawiają na podnoszenie jakości obsługi, zwiększanie wizualnej atrakcyjności sklepów, rozszerzanie asortymentu oraz zasięgu terytorialnego sieci.
Reklama

Klienci coraz bardziej zwracają uwagę na atmosferę robienia zakupów - wygląd sklepu, jakość obsługi czy różnorodność asortymentu. W nowoczesnych salach sprzedażowych liczy się nie tylko funkcjonalność i wygoda, ale także aspekt estetyczny.

Polska Sieć Handlowa Livio S.A. wdraża projekt remodelingu i planogramów w kolejnych sklepach. W Łodzi z tego narzędzia skorzystał kolejny sklep. Właścicielki 300-mkw. sklepu „Nowalijki” w Piotrkowe Trybunalskim, aby sprostać wymaganiom konkurencji, przeprowadziły remodeling sali sprzedaży i wprowadziły planogramy. Dzięki temu sklep zyskał nowy świeży wygląd oraz większą dostępność artykułów dla klientów. Dzięki wprowadzonym działaniom wzbogacona została oferta asortymentowa i atrakcyjność sklepu. Badania dowodzą, że klienci doceniają te zmiany, zwłaszcza gdy zauważą, że poprawa wizerunku nie pociągnęła za sobą wzrostu cen. Specjaliści szacują, że takie działania wyjątkowo silnie wpływają na lojalność zakupową konsumentów, a dla właściciela sklepu skutkują większymi obrotami.

Polska Sieć Handlowa Livio S.A. jest operatorem ogólnopolskiej sieci sklepów spożywczych działających w formule franczyzowej pod marką Livio. Sieć zrzesza niezależne placówki handlowe, które dzięki konsolidacji mogą skutecznie konkurować na polskim rynku detalicznym. Obecnie zrzesza 2300 placówek.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum