Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Skonsolidowana sprzedaż OFZ przekroczyła 73 mln zł

Sprzedaż jednostkowa spółki Organic Farma Zdrowia za listopad narastająco osiągnęła kwotę 48,3 mln zł, co stanowi ponad 15% wzrostu w stosunku do sprzedaży w 2014 roku. Sprzedaż skonsolidowana Grupy przekroczyła kwotę 73 mln zł, co stanowi 25% wzrostu do zeszłego roku.
Reklama

Firma podała, że spółka dystrybucyjna Eko-Wital Sp. z o.o., z 49% wzrostem sprzedaży w listopadzie, jest obecnie najszybciej rosnącą firmą w branży.

Firma poinformowała również o istotnych wydarzeniach, które miały miejsce w listopadzie 2015 r.

13 Listopada, w Bydgoszczy, na terenie centrum handlowego Zielone Arkady, nastąpiło otwarcie 36-tych delikatesów stacjonarnych sieci Organic Farma Zdrowia. Sklep działa na powierzchni 77 mkw. i oferuje pełen przekrój asortymentowy sieci. Są to pierwsze delikatesy Organic Farma Zdrowia w województwie kujawsko-pomorskim. 

16 listopada 2015 firma zawarła ze spółką Produkty Klasztorne S.A. umowę, której przedmiotem był zakup praw ochronnych do znaków towarowych. Są to w głównej mierze znaki towarowe „Produkt Klasztorny” w różnych wersjach graficznych, znak towarowy piwa „Mnich” oraz znak towarowy „Polska Czerwona Krowa”. 

W listopadzie Grupa rozpoczęła również bezpośredni import ekologicznych serów żółtych z Holandii oraz ekologicznych soków owocowych z Sycylii. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum