Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

SPAR Polska wzmacnia zarząd firmy

Dla usprawnienia działań operacyjnych firmy oraz zwiększenia szybkości reakcji na aktualne potrzeby kontrahentów i konsumentów, SPAR Polska wzmacnia zarząd firmy. Od 1 stycznia 2018 roku w skład zarządu wejdą dodatkowo Anna Maksymiuk i Grzegorz Leszka. Nowi członkowie zasilą dotychczasowy zarząd SPAR Polska, w skład którego wchodzą Leszek Bać, Andrzej Figiel oraz Andrzej Janowski.
Reklama

Anna Maksymiuk, związana z Grupą Kapitałową Bać-Pol od 2011 roku jako dyrektor w obszarze handlu i zakupów, zasiądzie w zarządzie SPAR Polska jako wiceprezes ds. handlowych. Wcześniej Anna Maksymiuk związana była przez 11 lat z Grupą Muszkieterów. Ukończyła studia menadżerskie MBA w Wielkopolskiej Szkole Biznesu, we współpracy z The Nottingham Trent University z Wielkiej Brytanii. 

Grzegorz Leszka, pełniący do tej pory funkcję dyrektora operacyjnego, zasiądzie w zarządzie SPAR Polska jako wiceprezes ds. operacyjnych. Jest związany z Grupą Kapitałową Bać-Pol od 2014 roku, wcześniej piastował funkcję dyrektora w sieci LD Holding.

Wzmacniając Zarząd, SPAR Polska wyraźnie pokazuje, że planuje dalszy dynamiczny rozwój w 2018 roku, a rok 2017 kończy otwarciem dwudziestego sklepu w Krakowie – przy ulicy Wielickiej. Tym samym liczba sklepów sieci w naszym kraju wzrosła do 253 na koniec 2017 roku.

SPAR jest największą na świecie franczyzową siecią sprzedaży detalicznej. Sklepy oznaczone charakterystycznym logo funkcjonują w 44 krajach, na 4 kontynentach.

SPAR Polska obchodzi w tym roku 21-lecie istnienia w Polsce, jest obecny na polskim rynku od 1996 roku, a od 2010 roku należy do jednej z największych grup dystrybucyjnych w kraju - Grupy Kapitałowej Bać-Pol. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum