Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Spar z trzema nowymi sklepami. Jedna z placówek notuje ponad 1000 paragonów dziennie

Sieć SPAR uruchomiła w ostatnim czasie trzy nowe placówki. 11 września nastąpiło otwarcie sklepu w Krakowie przy ulicy Starowiślnej 50, 17 września rozpoczęła funkcjonowanie placówka w Daleszycach, natomiast 18 września sklep na Krakowskim Osiedlu Piastów. Wszystkie sklepy otwarto w formacie SPAR Express.
Reklama

Krakowska placówka przy ul. Starowiślnej 50 znajduje się w wyremontowanej zabytkowej kamienicy przy jednej z głównych ulic na krakowskim Kazimierzu. Sklep o powierzchni sprzedaży 154 mkw. wyposażony jest w Bistro SPAR oferujące szybkie przekąski na ciepło i kawę.

- Od 2002 roku funkcjonował tutaj sklep, tak więc klienci przywykli, że w tym miejscu mogą dokonywać zakupów. O pozytywnym odbiorze placówki mogą świadczyć dobre wyniki, jakie osiągamy, bowiem każdego dnia od otwarcia odnotowujemy około 1100 – 1200 paragonów dziennie - mówi Janusz Kot, dyrektor działu marketingu Kefirek S.A.


Sklep w Daleszycach o powierzchni 174 mkw. mieści się w nowo wybudowanym obiekcie handlowo-usługowym nieopodal rynku głównego w centrum miejscowości. 

Krakowski sklep zlokalizowany na Osiedlu Piastów zajmuje powierzchnię 105 mkw., posiada dwa stanowiska kasowe.
- Wcześniej w tym miejscu przez dwadzieścia lat mieścił się sklep osiedlowy, postanowiliśmy wykorzystać dobrą lokalizację, która cieszy się uznaniem klientów i otworzyć sklep SPAR. Obiekt przeszedł gruntowny remont i otrzymał wyposażenie oraz wizualizację zgodną ze standardami SPAR. Efekt końcowy został dobrze przyjęty przez lokalną społeczność – tłumaczy Janusz Kot.
–  Wieloletnia współpraca z Bać-Polem zaowocowała w bieżącym roku przyłączeniem do sieci SPAR naszych piętnastu sklepów. W tym momencie otwieramy już szesnastą placówkę i w dalszym ciągu planujemy kolejne otwarcia - dodaje.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum