Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Specjał chce szkolić franczyzobiorców. Uruchamia Uniwersytet Przedsiębiorczości

GK Specjał uruchamia Uniwersytet Przedsiębiorczości dla franczyzobiorców marek Livio i Nasz Sklep.
Reklama

- Uniwersytet Przedsiębiorczości to przede wszystkim program dedykowanych szkoleń, warsztatów i  narzędzi edukacyjno-informacyjnych, wsparty systemem kontroli i motywacji, który zapewni naszym franczyzobiorcom i ich pracownikom możliwości rozwoju oraz budowania przewagi konkurencyjnej na polskim rynku FMCG. Uniwersytet  to również szansa dla naszych partnerów handlowych - wyjątkowe narzędzie współpracy oraz sposób dostępu do właścicieli i pracowników sklepów zrzeszonych w naszych sieciach. To możliwość budowania nowych, silniejszych relacji handlowych i biznesowych. Ale także wsparcie dla pracowników GK Specjał, które umożliwi im rozwój oraz ułatwi komunikację z uczestnikami i partnerami projektu - komentuje sieć.

Grupa sfinalizowała umowę z firmą Gromar – dostawcą platformy e-learningowej. Ponadto zawiera umowy z partnerami handlowymi, prowadzi finalne testy funkcjonalności platformy i szkoleń, dopracowuje ostatnie szlify szaty graficznej i rozpoczyna kampanię informacyjną.

Program ma ruszyć jeszcze w IV kwartale tego roku.

- Kluczowym warunkiem powodzenia naszego projektu jest udział wszystkich naszych franczyzobiorców i ponad 20 tysięcy pracowników zatrudnionych w ich sklepach, zaangażowanie i wsparcie naszych partnerów handlowych oraz nasza ciężka praca - podkreśla firma.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum