Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Społem w Kielcach włączyło się w nurt pluszakowy

„Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców Kielce w oryginalny sposób włączyła się w nurt pluszakowy. Przy okazji promocji zorganizowanej w jednym ze sklepów sieci, spółdzielcy zaprezentowali swoją maskotkę - Stefcia.
Reklama

Imię przytulanki nie jest przypadkowe. Nawiązuje do Stefana Żeromskiego, który z jednej strony związany był z Kielecczyzną, z drugiej zaś należał do pionierów i propagatorów idei spółdzielczości w Polsce. Był on też autorem hasła "Społem", które potem stało się elementem nazwy polskich spółdzielni handlowych i produkcyjnych. Taki tytuł nosił ponadto wydawany przez pisarza pierwszy dwutygodnik propagujący ideę spółdzielczości, którego pierwszy numer ukazał się w 1906 r.

Pluszaka-maskotkę można było zdobyć w ramach akcji lojalnościowej sieci, robiąc zakupy w sklepie nr 10. Na razie nie jest planowana kolejna akcja tego typu, ale Spółdzielnia nie wyklucza tego w przyszłości.

„Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Kielcach istnieje na rynku kieleckim od 1919 roku. To największa polska firma handlowa w regionie świętokrzyskim, zatrudniająca ponad 700 pracowników. Znajduje się w pierwszej dziesiątce 100-u największych Spółdzielni w Polsce.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum