Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Transgourmet uruchamia Instytut Kulinarny w Selgros Piaseczno

11 września odbyło się otwarcie Instytutu Kulinarnego Transgourmet, drugiej tego typu placówki w Polsce. Pierwsza, prowadząca działalność w magazynie Transgourmet Food Service w Ożarowie Mazowieckim, funkcjonowała dotychczas jako Akademia Kulinarna. Nowy Instytut Kulinarny mieści się w budynku hali Selgros Cash&Carry w Piasecznie pod Warszawą.
Reklama

Nowy Instytut Kulinarny Transgourmet to 10 dwuosobowych stanowisk do gotowania wyposażonych w nowoczesny sprzęt kuchenny, 15-osobowe stanowiska do szkoleń baristycznych i barmańskich, program szkoleń kulinarnych i sommelierskich.

W ramach otwarcia Instytutu odbyła się również oficjalna premiera TREND BOOK’a 2019, w którym eksperci branży gastronomicznej oraz szefowie kuchni z Polski i z zagranicznych oddziałów Transgourmet podzielili się wiedzą na temat nadchodzących trendów kulinarnych, cukierniczych, sommelierskich, restauracyjnych i hotelarskich.

- Chcemy stworzyć miejsce, które da naszym klientom dostęp do wiedzy na temat najnowszych trendów oraz zaoferuje narzędzia pobudzające kreatywność kucharzy. Dlatego nawiązujemy współpracę z najlepszymi szefami kuchni w Europie, którzy w ramach działalności Instytutu poprowadzą warsztaty kulinarne dla szefów kuchni w Polsce. Chcemy stworzyć takie miejsce, które nie tylko udostępnia wiedzę, ale także kreuje bieżące trendy światowe – komentuje Krystian Zalejski, menadżer nowego Instytutu Kulinarnego Transgourmet.

- Jako firma z ponad 20-letnim doświadczeniem zależy nam na wymianie wiedzy i współpracy z szefami kuchni z Polski i zagranicy oraz kreowaniu bieżących trendów gastronomicznych. Otwieramy to wyjątkowe miejsce czerpiąc ze współpracy z partnerami Transgourmet z międzynarodowego holdingu, wzorując się na doświadczeniu innych europejskich instytutów, które z sukcesem od lat edukują i prowadzą szkolenia odpowiadające wprost na potrzeby klientów z branży gastronomicznej – podsumowuje Cezary Furmanowicz, dyrektor marketingu Transgourmet Polska.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (2)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum