Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Usługa cashback dostępna jest w 6,3 tys. sklepów spożywczych

Usługa cashback dostępna jest w ponad 20 tys. punktów w całej Polsce. Powszechność usługi cashback jest zróżnicowana w zależności od regionu Polski: w woj. śląskim jest 3,4 tys. takich punktów, w Wielkopolsce - 2023. Największą grupę wśród 20 tys. placówek oferujących usługę stanowią sklepy spoza branży spożywczej - 44%. Cashback jest także dostępny w 6,3 tys. sklepów spożywczych, ponad 900 stacji paliw i ok. 1200 restauracji oraz ok. 1000 punktów usług.
Reklama

O możliwości skorzystania z tej usługi w danym punkcie informuje odpowiednia naklejka umieszczona w widocznym miejscu - najczęściej zaraz przy kasie. Transakcja cashback polega na wypłacie z kasy gotówki w kwocie do 200 zł, po wcześniejszym dokonaniu w tej kasie zakupu, lub opłacenia usługi, przy użyciu karty. Wysokość kwoty wypłacanej w ramach usługi nie jest w żaden sposób powiązana z wysokością kwoty, jaką płaci klient realizując transakcję kartą - gotówkę w wysokości do 200 zł może wypłacić z kasy w ramach cashback zarówno wówczas, gdy płaci kartą za zakupy 5, jak i 1000 zł.

W przypadku transakcji typu cashback przeprowadzonej w terminalu Polcard, klient nie jest przez punkt handlowo-usługowy obciążany żadną dodatkową opłatą.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum