Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Zamiera handel w przejściach podziemnych

Handel w podziemiach pod pl. Na Rozdrożu zamiera. Coraz więcej lokali jest pustych. Wszystko przez przejście dla pieszych - pisze wyborcza.pl.
Reklama

O przejście dla pieszych na pl. Na Rozdrożu toczyły się prawdziwe boje. Łatwiej mają nie tylko osoby niepełnosprawne, ale też rodzice z dziećmi w wózkach, seniorzy. Jak pokazuje przykład zanikającego handlu w podziemiach, zebrę woli większość przechodniów.

Zamierający handel w takich miejscach to fakt. Niedawno drogowcy zamurowali wejścia do podziemi pod ul. Waryńskiego na wysokości Rivery. To też następstwo wyznaczenia przejścia dla pieszych i przejazdu rowerowego w poziomie jezdni. Punkty handlowe padły, w przejściu zrobiło się niebezpiecznie.

Zapewne podobny los spotka niebawem korytarze pod pl. Na Rozdrożu. Prędzej czy później kupcy się stamtąd wyprowadzą. Niewątpliwie stracili na wyznaczeniu zebry. Takie jest ryzyko działalności gospodarczej. Może jednak dzielnica będzie w stanie zaoferować im nowe lokale w Śródmieściu? Pustostanów jest sporo.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum