Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Więcej darmowych e-szkoleń dla firm z sektora MŚP

Jeszcze w tym roku Akademia PARP wzbogaci się o nowe kursy. Nie zabraknie zajęć dotyczących m.in. transformacji cyfrowej - informuje w czwartek "Puls Biznesu".
Reklama

Jak podaje gazeta, "przedsiębiorcy mogą korzystać z 60 kursów e-learningowych dostępnych za darmo w bazie Akademii Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP)". "Ta platforma szkoleniowa pomaga szefom MŚP i ich pracownikom podnosić kwalifikacje zawodowe" - wyjaśnia.

"W tym roku planujemy rozpocząć osiem nowych, bezpłatnych kursów odpowiadających na potrzeby i wyzwania firm. Będą one dotyczyły takich zagadnień jak: zarządzanie projektami IT, zrównoważony rozwój w MŚP, wyzwania transformacji cyfrowej, polityka cenowa przedsiębiorstwa, gospodarka obiegu zamkniętego w MŚP, analiza rynku i otoczenia przedsiębiorstwa, compliance w MŚP oraz prosta spółka akcyjna" - wylicza Sławomir Biedermann, kierownik w departamencie wsparcia przedsiębiorczości w PARP.

Według "PB", "dotychczas największą popularnością cieszą się szkolenia: +Media społecznościowe w biznesie+, +Jak założyć własną firmę?+ i +Umiejętności interpersonalne+". "Oferta edukacyjna portalu jest podzielona na pięć kategorii: finanse, marketing, prawo, zarządzanie i kompetencje" - czytamy.

Dziennik przypomina, że "do tej pory na portalu zarejestrowało się niemal 200 tys. użytkowników". "Wydanych zostało prawie 170 tys. certyfikatów ukończenia szkoleń" - dodaje.

Reklama

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum