Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kontakt

Redakcja portalu

Redakcja portalu
Atrium Plaza
Jana Pawła II 29 (IV piętro)
00-867 Warszawa
tel. (22) 550 69 27, fax (22) 550 69 26

Edyta Kochlewska
redaktor naczelna
tel. (22) 550 69 27
edyta.kochlewska@dlahandlu.pl

Marta Witkowska
tel. (22) 550 69 27
marta.witkowska@dlahandlu.pl

Małgorzata Kamińska
tel. (22) 550 69 27
malgorzata.kaminska@dlahandlu.pl

Paulina Bełżecka
tel. (22) 550 69 27
paulina.belzecka@dlahandlu.pl

Kontakt z wydawcą:

PTWP-ONLINE Sp. z o.o.
Międzynarodowe Centrum Kongresowe
Plac Sławika i Antalla 1
40-163 Katowice
telefon/fax +48 (32) 209 13 03, +48 608 478 500

ZARZĄD
Wojciech Kuśpik (Prezes Zarządu)
telefon: +48 (32) 209 13 03

BIURO ZARZĄDU
Katarzyna Liszka (Kierownik Biura Zarządu)
telefon: +48 (32) 209 10 46
telefon: +48 692 427 870
fax: +48 (32) 356 76 16
e-mail: katarzyna.liszka@ptwp.pl

KSIĘGOWOŚĆ
kadry@ptwp.pl
Renata Nieradzik (Główna Księgowa)
telefon: +48 (32) 356 76 22
e-mail: renata.nieradzik@ptwp.pl

DZIAŁ WSPARCIA PORTALI INTERNETOWYCH
- rozwój i promocja portali, wymiana treści
Aleksandra Nowak
696 156 239
e-mail: kontakt@ptwp.pl

DZIAŁ MARKETINGU
marketing@ptwp.pl
Tomasz Ruszkowski (Dyrektor)
e-mail: tomasz.ruszkowski@ptwp.pl

DZIAŁ ORGANIZACJI EVENTÓW
promocja@ptwp.pl

DZIAŁ KOLPORTAŻU I PRENUMERATY
kolportaz@ptwp.pl
Michał Wybraniec (Kierownik Działu)
telefon: +48 (32) 356 76 35, 606 687 836
e-mail: michal.wybraniec@ptwp.pl

STUDIO GRAFICZNE
studio@ptwp.pl
Jakub Tabor (Dyrektor Artystyczny)
telefon: +48 (32) 356 76 44
e-mail: kuba@ptwp.pl

PATRONATY
patronaty@ptwp.pl