Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Generator zestawień

Ceny żywności – Górny Śląsk: ceny produktów spożywczych w sklepach

Auchan Górny Śląsk
316,04
Wartość koszyka
2022-06-10
Biedronka Górny Śląsk
323,73
Wartość koszyka
2022-08-05
Lidl Górny Śląsk
342,81
Wartość koszyka
2022-08-05
Carrefour Górny Śląsk
346,15
Wartość koszyka
2022-06-10
Kaufland Górny Śląsk
349,50
Wartość koszyka
2022-06-10
Dino Śląsk
353,67
Wartość koszyka
2022-07-08
Netto Górny Śląsk
356,04
Wartość koszyka
2022-08-05
Intermarche Górny Śląsk
356,21
Wartość koszyka
2022-07-08
Aldi Górny Śląsk
358,80
Wartość koszyka
2022-08-05
E.Leclerc Górny Śląsk
366,13
Wartość koszyka
2022-06-10
Polomarket Górny Śląsk
368,13
Wartość koszyka
2022-07-08
Stokrotka Górny Śląsk
370,65
Wartość koszyka
2022-07-08
SPAR Górny Śląsk
392,72
Wartość koszyka
2022-07-08
Lewiatan Górny Śląsk
405,05
Wartość koszyka
2022-07-15
Carrefour Express Górny Śląsk
462,36
Wartość koszyka
2022-07-15
Żabka Górny Śląsk
474,25
Wartość koszyka
2022-07-15
Pieczywo (SUMA)
4,10
4,10
4,70
5,20
4,68
6,95
6,68
4,77
4,28
3,07
5,14
5,59
8,36
8,72
9,27
6,47
Chleb 1000  g Chleb 1000 g
1000 g
3,78 (*)
3,80 (*)
4,38 (*)
4,87 (*)
4,38 (*)
6,58
6,38 (*)
4,38 (*)
3,98 (*)
2,70 (*)
4,78 (*)
5,26 (*)
7,98 (*)
7,98 (*)
8,58 (*)
5,98 (*)
Bułka kajzerka 50 g Bułka kajzerka 50 g
1 szt.
0,32
0,30 (*)
0,32 (*)
0,33
0,30 (*)
0,37
0,30 (*)
0,39
0,30 (*)
0,37
0,36 (*)
0,33
0,38 (*)
0,74 (*)
0,69
0,49 (*)
Używki, alkohol (SUMA)
24,87
25,11
25,97
26,30
26,27
27,50
28,77
26,50
29,03
27,56
26,00
27,17
28,28
38,30
45,47
44,50
Herbata Lipton Yellow Label 100 torebek Herbata Lipton Yellow Label 100 torebek
1 szt.
15,21 (*)
13,03 (*)
13,03 (*)
15,42 (*)
16,29 (*)
14,12
16,29 (*)
14,12 (*)
16,29 (*)
16,28 (*)
14,12 (*)
16,29 (*)
15,90 (*)
22,72 (*)
29,98 (*)
27,80 (*)
Piwo Żywiec puszka 0,5 l Piwo Żywiec puszka 0,5 l
1 szt.
3,18
3,08 (*)
3,39
3,39
2,49 (*)
3,39
3,39
3,39
3,19
3,29
3,39
3,29
3,39 (*)
3,99
4,50
4,20
Kawa mielona Tchibo Family 250 g Kawa mielona Tchibo Family 250 g
1 szt.
6,48
9,00 (*)
9,55 (śred.)
7,49
7,49
9,99
9,09
8,99
9,55 (śred.)
7,99 (*)
8,49
7,59
8,99
11,59
10,99
12,50
Słodycze (SUMA)
11,32
12,12
11,83
10,56
11,14
11,96
13,88
12,27
12,95
14,93
12,14
12,51
11,87
15,77
15,83
17,14
Czekolada mleczna Wedel 100 g Czekolada mleczna Wedel 100 g
1 szt.
3,98 (*)
3,99 (*)
4,10 (*)
3,17 (*)
3,99 (*)
3,59
3,99 (*)
3,99 (*)
3,99 (*)
4,51 (*)
4,10 (*)
4,43 (*)
3,99 (*)
6,10 (*)
6,06 (*)
5,54 (*)
Płatki kukurydziane Nestle 250 g Płatki kukurydziane Nestle 250 g
1 szt.
3,55 (*)
4,28
4,00 (*)
3,60
3,60
4,58
5,70 (*)
4,29 (*)
4,29
6,43
4,05 (*)
3,59
3,99
4,49
3,88 (śred.)
5,50
Dżem Herbapol 280 g różne smaki Dżem Herbapol 280 g różne smaki
1 szt.
3,79
3,85 (*)
3,73 (*)
3,79 (*)
3,55 (*)
3,79
4,19 (*)
3,99
4,67 (śred.)
3,99
3,99
4,49
3,89
5,18
5,89 (*)
6,10 (*)
Produkty tłuszczowe (SUMA)
26,04
28,30
30,54
26,95
28,32
30,54
30,58
30,54
31,08
28,85
31,08
31,08
30,45
31,47
32,47
31,14
Olej Kujawski 1 l Olej Kujawski 1 l
1 szt.
11,85 (śred.)
12,99
12,99
12,99
12,99
12,99
12,99
12,99
12,99
12,98
12,99
12,99
12,99
12,99
10,99
13,99
Masło extra kostka 200g Masło extra kostka 200g
1 szt.
6,99
6,99
6,45
6,75
6,45
6,45
6,49
6,45
6,99
6,99 (*)
6,99
6,99
7,69
8,49
9,50
8,50
Margaryna Rama Classic 500 g Margaryna Rama Classic 500 g
1 szt.
7,20 (*)
8,32 (*)
11,10 (*)
7,21 (*)
8,88 (*)
11,10
11,10 (*)
11,10 (*)
11,10 (*)
8,88 (*)
11,10 (*)
11,10 (*)
9,77 (*)
9,99 (*)
11,98 (*)
8,65 (śred.)
Nabiał (SUMA)
36,82
39,53
36,45
39,62
38,12
42,64
42,60
41,16
39,91
41,44
42,95
41,53
50,15
55,31
59,82
61,82
Serek wiejski Piątnica naturalny 200 g Serek wiejski Piątnica naturalny 200 g
1 szt.
2,14 (*)
1,99 (*)
2,64 (śred.)
2,15
2,39
2,69
2,99
2,37
2,39
1,89 (*)
2,69
2,39
2,69
2,79
2,99
2,90
Śmietana Piątnica 18 proc. 200 g Śmietana Piątnica 18 proc. 200 g
1 szt.
1,89 (*)
2,25
2,40 (śred.)
1,99
1,90
1,99
2,25
2,25
2,25
1,89 (*)
2,00 (*)
2,39
2,39
2,49
2,69
2,99
10 jaj - najtańsze 10 jaj - najtańsze
1 szt.
5,98 (*)
6,49 (*)
5,99 (*)
6,49 (*)
6,49 (*)
6,99
7,79 (*)
6,49 (*)
5,99 (*)
5,99 (*)
5,99 (*)
5,99 (*)
7,59 (*)
7,19 (*)
8,99 (*)
8,50 (*)
Ser żółty gouda 1 kg Ser żółty gouda 1 kg
1000 g
21,85
23,80 (*)
19,78 (*)
23,90
22,48 (*)
25,99
23,99 (*)
24,98
23,90 (*)
26,60 (*)
26,99
25,16 (*)
32,00
35,99
39,27 (*)
41,33 (*)
Mleko Łowickie 1 l 3,2% Mleko Łowickie 1 l 3,2%
1 szt.
3,58 (*)
3,49
3,99 (*)
3,69 (*)
3,29
3,39
3,99 (*)
3,69 (*)
3,89 (*)
3,69 (*)
3,69 (*)
3,99 (*)
3,99
4,99 (*)
3,99 (*)
4,20 (*)
Jogurt Zott Jogobella 150 g Jogurt Zott Jogobella 150 g
1 szt.
1,38
1,51 (*)
1,66 (śred.)
1,40
1,57 (śred.)
1,59
1,59
1,38
1,49
1,38
1,59
1,61
1,49
1,86
1,89
1,90
Dodatki (SUMA)
5,17
4,39
6,11
5,62
5,74
5,42
6,55
6,19
6,28
6,45
6,11
6,37
7,08
6,01
9,90
9,74
Ketchup Pudliszki 430 g Ketchup Pudliszki 430 g
1 szt.
2,99 (*)
3,00 (*)
4,12 (*)
3,43 (*)
3,75 (*)
3,43
4,02 (*)
4,20 (*)
4,29 (*)
3,86 (*)
4,12 (*)
4,38 (*)
4,29 (*)
4,02 (*)
5,01 (*)
6,54 (*)
Musztarda Kamis 185 g różne rodzaje Musztarda Kamis 185 g różne rodzaje
1 szt.
2,18
1,39 (*)
1,99
2,19
1,99
1,99
2,53 (śred.)
1,99
1,99
2,59 (*)
1,99
1,99
2,79
1,99
4,89
3,20
Napoje (SUMA)
8,26
7,40
8,95
8,17
8,68
9,43
8,37
9,33
7,86
8,70
9,50
9,36
9,37
9,97
13,43
13,79
Sok pomarańczowy Tymbark 1l karton Sok pomarańczowy Tymbark 1l karton
1 szt.
3,38
3,78
3,78 (*)
3,79
3,79
4,29
3,99
4,49
3,99
3,59 (*)
4,36
4,18
4,29
4,49
5,95
6,20
Woda niegazowana Żywiec Zdrój 1,5 l Woda niegazowana Żywiec Zdrój 1,5 l
1 szt.
2,52 (śred.)
1,88 (*)
2,13
1,99
2,52 (śred.)
2,29
2,13
1,99
2,13
2,52 (śred.)
2,29
2,29
2,29
2,19 (*)
3,99
3,60
Napój Tymbark 1 l (karton) jabłko-wiśnia Napój Tymbark 1 l (karton) jabłko-wiśnia
1 szt.
2,36
1,74 (*)
3,04 (śred.)
2,39
2,37
2,85
2,25 (*)
2,85
1,74 (*)
2,59
2,85
2,89
2,79
3,29
3,49
3,99
Sypkie (SUMA)
13,78
19,08
20,06
15,85
19,44
17,14
19,94
18,44
20,00
17,49
20,01
21,00
20,65
21,32
25,51
26,72
Mąka pszenna poznańska typ 500 1kg Mąka pszenna poznańska typ 500 1kg
1 szt.
2,49 (*)
2,47 (*)
2,55 (*)
3,59
3,99
2,95
2,59
2,99
2,49 (*)
3,47
3,80
4,79
3,49
2,99
4,99 (*)
3,99 (*)
Cukier biały kryształ 1 kg Cukier biały kryształ 1 kg
1 szt.
3,36
4,25 (śred.)
4,99
3,29
3,23
3,22
4,99
3,23
4,99
3,49 (*)
3,99
3,99
4,39
4,99
4,50
5,20
Sól 1 kg najtańsza Sól 1 kg najtańsza
1 szt.
0,98
0,99
1,29
0,99
0,99
0,99
0,99
0,99
1,29
1,15
0,99
0,99
2,29
1,49
1,39
2,90
Makaron Primo Gusto penne rigate Makaron Primo Gusto penne rigate
1 szt.
3,50
6,21 (śred.)
6,24 (*)
3,99
6,24 (*)
4,99
6,21 (śred.)
6,24 (*)
6,24 (*)
5,28
6,24 (*)
6,24 (*)
4,99
7,36 (*)
8,13 (*)
8,13 (*)
Makaron Primo Gusto spaghetti Makaron Primo Gusto spaghetti
1 szt.
3,45 (*)
5,16 (śred.)
4,99 (*)
3,99
4,99 (*)
4,99
5,16 (śred.)
4,99 (*)
4,99 (*)
4,10
4,99 (*)
4,99 (*)
5,49 (*)
4,49 (*)
6,50 (*)
6,50 (*)
Mięso, wędliny, ryby (SUMA)
94,97
93,70
97,90
110,72
104,74
104,44
99,22
104,35
103,23
111,01
114,64
107,88
121,27
107,20
117,58
143,93
Parówki Berlinki opak. 250 g Parówki Berlinki opak. 250 g
1 szt.
4,29
4,99 (*)
4,99
4,99
4,99
4,49 (*)
5,49
4,99
4,31
4,35
4,99
4,99
4,99
5,49
5,99
4,70 (*)
Polędwica sopocka plastry, pakowane próżniowo, 450 g Polędwica sopocka plastry, pakowane próżniowo, 450 g
1 szt.
14,27 (*)
19,25 (*)
10,11 (*)
22,46 (*)
19,25 (*)
16,84 (śred.)
15,28 (*)
18,63 (*)
16,04 (*)
18,18 (*)
25,74 (*)
20,66 (*)
24,71 (*)
16,84 (śred.)
25,31 (*)
26,96 (*)
Kurczak cały 1 kg Kurczak cały 1 kg
1000 g
9,98 (*)
9,99 (*)
9,99 (*)
11,29
7,69 (*)
11,06 (śred.)
12,49 (*)
11,06 (śred.)
9,99 (*)
14,47 (*)
11,06 (śred.)
8,99 (*)
11,06 (śred.)
12,99
11,06 (śred.)
11,06 (śred.)
Schab bez kości 1 kg Schab bez kości 1 kg
1000 g
20,99
13,99 (*)
26,46 (*)
15,99 (*)
12,99 (*)
19,99
18,99 (*)
22,59
26,46 (*)
20,99
19,99
21,99
20,99 (*)
18,99
20,79 (śred.)
20,79 (śred.)
Śledziowe matjasy w oleju 650 g Śledziowe matjasy w oleju 650 g
1 szt.
14,24 (*)
12,10 (*)
12,97 (*)
11,41 (*)
11,86 (*)
11,73
13,00 (*)
10,37 (*)
12,97 (*)
13,08 (*)
12,97 (*)
12,97 (*)
21,06 (*)
12,51 (śred.)
12,51 (śred.)
12,51 (śred.)
Kiełbasa podwawelska na wagę - 80 proc. mięsa wieprzowego Kiełbasa podwawelska na wagę - 80 proc. mięsa wieprzowego
1000 g
17,29 (*)
19,90 (*)
19,90 (*)
25,87 (*)
29,98 (*)
21,99
20,49 (*)
20,28 (*)
19,98 (*)
21,98 (*)
19,21 (*)
21,67 (śred.)
23,90 (*)
21,67 (śred.)
21,67 (śred.)
36,45 (*)
Szynka wiejska plastry, opak. próżniowe, 450 g Szynka wiejska plastry, opak. próżniowe, 450 g
1 szt.
13,91 (*)
13,48 (*)
13,48 (*)
18,71 (*)
17,98 (*)
18,34 (śred.)
13,48 (*)
16,43 (*)
13,48 (*)
17,96 (*)
20,68 (*)
16,61 (*)
14,56 (*)
18,71 (*)
20,25 (*)
31,46 (*)
Owoce (SUMA)
22,81
20,66
23,89
23,67
23,96
20,36
24,46
23,24
23,23
22,96
20,47
23,27
22,66
27,47
32,96
27,29
Banany 1 kg na wagę Banany 1 kg na wagę
1000 g
4,99 (*)
5,69
5,69
5,69
5,69
4,49 (*)
5,69
5,69
5,69
5,99
3,99 (*)
5,69
5,69
6,49
8,99
5,99 (*)
Jabłka polskie  na wagę 1 kg Jabłka polskie na wagę 1 kg
1000 g
2,84
3,29
2,99
3,29
3,29
3,32
3,29
3,29
3,29
2,99
2,22 (*)
3,32
3,29
2,99
3,99
3,90
Cytryny 1 kg na wagę Cytryny 1 kg na wagę
1000 g
9,99
5,98
9,51
8,99
9,99
8,56
9,49
8,56
8,56
8,99
8,56
8,56
7,99
12,99
10,99
9,90
Pomarańcze 1 kg na wagę Pomarańcze 1 kg na wagę
1000 g
4,99
5,70
5,70
5,70
4,99 (*)
3,99
5,99
5,70
5,69
4,99
5,70
5,70
5,69
5,00
8,99
7,50
Warzywa (SUMA)
29,27
24,37
28,87
30,72
32,07
31,22
28,37
32,19
33,61
35,29
29,72
33,65
30,76
30,46
35,51
35,79
Ziemniaki na wagę 1 kg Ziemniaki na wagę 1 kg
1000 g
2,32 (śred.)
2,49
2,49
2,49
2,32 (śred.)
2,99
2,49
3,99
2,49
2,32 (śred.)
1,49 (*)
2,99
1,49 (*)
1,99
2,39 (śred.)
3,93 (*)
Pomidory na wagę 1 kg Pomidory na wagę 1 kg
1000 g
4,98 (*)
4,49 (*)
6,99 (*)
4,99 (*)
5,99 (*)
3,99
7,99
4,44 (*)
6,75
6,99 (*)
3,99 (*)
4,99 (*)
6,99
4,99 (*)
7,59
7,99
Papryka czerwona 1 kg na wagę Papryka czerwona 1 kg na wagę
1000 g
12,99
5,99 (*)
7,99 (*)
14,25
14,25
14,25
6,49 (*)
14,25
12,99
15,99
14,25
14,27
14,29
12,49
15,99
14,33 (śred.)
Pieczarki 1 kg na wagę Pieczarki 1 kg na wagę
1000 g
8,98
11,40 (*)
11,40 (*)
8,99
9,51
9,99
11,40 (*)
9,51
11,38 (*)
9,99
9,99
11,40 (*)
7,99
10,99
9,55 (śred.)
9,55 (śred.)
Chemia domowa, kosmetyki (SUMA)
38,63
44,97
47,54
42,77
46,34
46,07
46,62
47,23
47,34
48,38
50,37
51,24
51,82
53,05
64,61
55,91
Papier toaletowy (opak. 8 rolek) biały, 100 proc. celulozy Papier toaletowy (opak. 8 rolek) biały, 100 proc. celulozy
1 szt.
4,98
3,99
5,99
5,99
5,99
5,49
5,99
5,49
6,99
3,69
5,59
5,99
6,99
4,99
7,99
5,26 (śred.)
Płyn do zmywania naczyń Ludwik 1 l miętowy Płyn do zmywania naczyń Ludwik 1 l miętowy
1 szt.
4,80 (*)
6,51 (śred.)
6,66 (*)
4,80 (*)
5,76 (*)
5,77
6,66 (*)
4,81 (*)
5,77 (*)
6,66 (*)
6,66 (*)
6,66 (*)
5,21 (*)
6,66 (*)
9,98 (*)
5,63 (śred.)
Pasta do zębów Colgate Herbal 125 ml Pasta do zębów Colgate Herbal 125 ml
1 szt.
6,23 (*)
7,75 (*)
6,11 (*)
6,24 (*)
6,24 (*)
6,99
6,56 (*)
6,24 (*)
6,36 (*)
7,99 (*)
7,74 (*)
8,74 (*)
8,74 (*)
8,74 (*)
9,19 (*)
16,65 (*)
Mydło Dove - kostka 100 g Mydło Dove - kostka 100 g
1 szt.
3,48
3,49
3,49
2,99
2,99
2,99
3,55
3,59
3,49
2,98
3,49
3,49
3,99
4,49
3,07 (śred.)
3,07 (śred.)
Domestos do mycia/czyszczenia toalet 750 ml Domestos do mycia/czyszczenia toalet 750 ml
1 szt.
6,58
7,79 (*)
7,79 (*)
7,49
7,49
6,59
7,79 (*)
7,49
7,79 (*)
10,41
7,79 (*)
5,99 (*)
7,49
7,99
10,99
7,23 (śred.)
Szampon do włosów Timotei 250 ml Szampon do włosów Timotei 250 ml
1 szt.
4,36 (*)
5,62 (*)
6,24 (*)
5,62 (*)
4,56 (*)
5,93
8,74 (*)
6,09 (*)
5,62 (*)
8,04 (*)
5,93 (*)
6,06 (*)
7,49 (*)
6,87 (*)
8,24 (*)
5,44 (śred.)
Proszek do prania Vizir 400g Proszek do prania Vizir 400g
1 szt.
4,22 (*)
5,33 (*)
5,27 (*)
6,15 (*)
9,32 (*)
7,32
5,33 (*)
9,53 (*)
5,33 (*)
5,72 (*)
7,68 (*)
9,32 (*)
8,92 (*)
9,32 (*)
8,65 (*)
8,67 (*)
Ręczniki papierowe (opak. 2 rolki) - najtańsze Ręczniki papierowe (opak. 2 rolki) - najtańsze
1 szt.
3,98
4,49
5,99
3,49
3,99
4,99
2,00 (*)
3,99
5,99
2,89
5,49
4,99
2,99
3,99
6,50
3,96 (śred.)

Opcje do wyboru:

  • Koszyk 50 produktów - zestawienie obejmuje podstawowe ilości i gramatury wszystkich produktów wskazanych marek (odpowiednio 1 sztuka, 1 kilogram) lub zamienników tylko wtedy, gdy dana marka nie występuje w danej sieci
  • Koszyk portalu dlahandlu.pl - zestawienie obejmuje popularne ilości i gramatury produktów, dzięki czemu wpływ każdego produktu na ostateczną wartość koszyka jest bardziej zrównoważony (zastosowane przeliczniki są wyświetlone obok nazwy każdego produktu)
  • uwzględnij zamienniki jeśli dostępne - zestawienie obejmuje ceny podstawowych produktów, a w przypadku ich braku ceny ich popularnych zamienników wymienionych w komentarzu
  • zastąp towar średnią ceną - zestawienie obejmuje ceny podstawowych produktów, a w przypadku ich braku średnią cenę danego produktu ze wszystkich sklepów wyliczoną na podstawie notowań z ostatniego miesiąca
  • od najtańszego - kolejność sklepów w zestawieniu zależna od wartości koszyka, od lewej strony są wyświetlane wartości najniższe, w przypadku dużej liczby sklepów w zestawieniu konieczne jest użycie suwaka do przewijania tabeli
  • wg nazwy sklepów - kolejność alfabetyczna
  • archiwum notowań (opcja dostępna po wybraniu konkretnego sklepu w konkretnej lokalizacji) - możliwość stworzenia własnego zestawienia obejmującego dowolnie wybrane historyczne wartości koszyka dla danego sklepu (np. zestawienie aktualne i zestawienie sprzed miesiąca lub sprzed roku)

Legenda:

9,99*  cena towaru z komentarzem, po najechaniu myszką na symbol widoczny obok ceny wyświetla się pełna treść komentarza
9,99  najniższa cena danego produktu w zestawieniu
9,99  najwyższa cena danego produktu w zestawieniu

Opis projektu:

"Koszyk cenowy" to wspólny projekt portali DlaHandlu.pl oraz PortalSpożywczy.pl, który służy monitorowaniu cen kilkudziesięciu produktów FMCG w największych polskich miastach w kilku kategoriach sklepów (delikatesy, dyskonty, supermarkety, hipermarkety, sklepy osiedlowe - w sumie ponad 20 różnych sieci handlowych).

Do porównania cen w sklepach różnych formatów wybraliśmy 50 najpopularniejszych produktów w najpopularniejszych gramaturach. Najtańszy Koszyk został skrócony do 40 produktów z wyłączeniem mięs i chemii gospodarczej, gdzie kryteria jakościowe mają ogromny wpływ na cenę.

Aby nie zaburzać wartości końcowej koszyka, zdecydowaliśmy się na przeliczanie gramatur produktów występujących na półkach na 1 kg, stworzyliśmy także listę produktów zastępczych na wypadek, gdyby w sklepie nie było towaru wskazanego na liście podstawowej. W związku z tym przy wybranych cenach widoczne są dodatkowe komentarze wyróżnione gwiazdką lub innym symbolem. Stosując jednakowe zasady wobec wszystkich sklepów, zachowujemy pełną porównywalność cen.

Dzięki Koszykowi sprawdzisz aktualne, ale także archiwalne ceny żywności i podstawowych domowych środków czystości. W naszym raporcie znajdziesz także dane z e-grocery czyli z internetowych sklepów spożywczych. Masz też opcję stworzenia własnego zestawienia produktów – wybierz interesujące Cię produkty, sklepy i lokalizacje. Następnie zapisz swój Koszyk i otwieraj w dowolnym momencie. Dzięki temu łatwo monitorujesz ceny interesujących Cię artykułów i na bieżąco widzisz wzrosty i spadki cen.