Ludzie handlu

K
Ludzie z branży: FMCG, handel, dystrybucja, sieci sklepów
Oddajemy do Państwa użytku informacje o kluczowych postaciach zarządzających sieciami handlowymi i decydujących o rozwoju handlu nowoczesnego w Polsce. Informacje o menedżerach piastujących najważniejsze stanowiska będą na bieżąco aktualizowane, tak by stanowiły pomoc w codziennej pracy.

Bogusz Kruszyński

Redan S.A., prezes zarządu
Bogusz Kruszyński - prezes zarządu, Redan S.A. - sylwetka osoby z branży FMCG/handel/przemysł spożywczy

Biogram

Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując od 1994 roku w HSBC Securities Polska S.A. jako makler papierów wartościowych, a następnie kierownik Wydziału Ofert Publicznych. Następnie od 1998 r. pracował w Banku Przemysłowym jako zastępca dyrektora Departamentu Rynków Finansowych oraz dyrektor Oddziału Centrum Korporacyjnego. W latach 2001-2003 był dyrektorem finansowym w BP REAL Nieruchomości.

Z Redan S.A. jest związany od 2003 roku. Początkowo pełnił funkcję dyrektora finansowego, aby od 2005r. objąć stanowisko Wiceprezesa Zarządu, a z początkiem 2011 roku Prezesa Zarządu. Od czerwca 2012 znów pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu, a od czerwca 2016 r. ponownie objął funkcję Prezesa Zarządu Redan S.A.

Wykształcenie

Bogusz Kruszyński ukończył Uniwersytet Łódzki na wydziale Ekonomii i Zarządzania. W 2000 roku uzyskał certyfikat Executive MBA w Polsko-Amerykańskim Centrum Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego współpracującego z Uniwersytetem Maryland.