Ludzie handlu

F
Ludzie z branży: FMCG, handel, dystrybucja, sieci sklepów
Oddajemy do Państwa użytku informacje o kluczowych postaciach zarządzających sieciami handlowymi i decydujących o rozwoju handlu nowoczesnego w Polsce. Informacje o menedżerach piastujących najważniejsze stanowiska będą na bieżąco aktualizowane, tak by stanowiły pomoc w codziennej pracy.

Marta Florczak

Lidl Polska, dyrektor zasobów ludzkich
Marta Florczak - dyrektor zasobów ludzkich, Lidl Polska - sylwetka osoby z branży FMCG/handel/przemysł spożywczy

Biogram

Marta Florczak objęła z dniem 1 kwietnia br. stanowisko dyrektora zasobów ludzkich w Lidl Polska. Wcześniej przez 10 miesięcy zajmowała podobne stanowisko w Auchan Polska.

Ma za sobą wieloletnie doświadczenie pracy w Grupie Lafarge, na kierowniczych stanowiskach związanych ze sprzedażą i HR, w oddziałach firmy w Polsce, we Francji i w Austrii. Jest absolwentką Open University Business School w Londynie, gdzie kształciła się na kierunku Strategicznego zarządzania zasobami ludzkimi. Posiada dyplom MBA Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i Uniwersytetu w Sztokholmie, oraz dyplom z Zarządzania organizacjami zdobyty na Said Business School Oxford University. Ponadto jest absolwentką Advanced Management Program na IESE Business School.

Współpracownicy

Wojciech Grohn

Wojciech Grohn

Lidl Polska

członek zarządu ds. zakupów
Bartosz Grzesiak

Bartosz Grzesiak

Lidl Polska

dyrektor zakupów
Ryszard Machoj

Ryszard Machoj

Lidl Polska

dyrektor sprzedaży
Aleksandra Szywilewska

Aleksandra Szywilewska

Lidl Polska

kierownik marketingu
Włodzimierz Wlaźlak

Włodzimierz Wlaźlak

Lidl Polska

prezes zarządu