Ludzie handlu

B
Ludzie z branży: FMCG, handel, dystrybucja, sieci sklepów
Oddajemy do Państwa użytku informacje o kluczowych postaciach zarządzających sieciami handlowymi i decydujących o rozwoju handlu nowoczesnego w Polsce. Informacje o menedżerach piastujących najważniejsze stanowiska będą na bieżąco aktualizowane, tak by stanowiły pomoc w codziennej pracy.

Paweł Bechciński

IKEA Retaill, dyrektor ds. ludzi i kultury organizacji
Paweł Bechciński - dyrektor ds. ludzi i kultury organizacji, IKEA Retaill - sylwetka osoby z branży FMCG/handel/przemysł spożywczy

Biogram

1 marca 2022 roku Paweł Bechciński objął stanowisko Dyrektora ds. Ludzi i Kultury Organizacji w IKEA Retail w Polsce. Jest związany jest z obszarem Zasobów Ludzkich od ponad 12 lat.

Na nowym stanowisku odpowiedzialny jest za budowanie i realizację strategii w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz tworzenie przyjaznego miejsca pracy dla wszystkich pracowników zgodnie z zasadami IKEA Retail w Polsce.

Paweł Bechciński rozpoczął swoją pracę w IKEA na początku 2018 roku na stanowisku Kierownika ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi – początkowo w Centrum Wsparcia Klienta Domolina IKEA, a następnie w sklepie w Jankach i IKEA w Blue City. Ostatnio był odpowiedzialny za realizację długoterminowej strategii dotyczącej rozwoju ludzi („People plan”) i za doradztwo dla krajowego kierownictwa IKEA oraz w IT Service Desk. Wspierał także procesy personalne w spółkach grupy Ingka w Polsce: w IKEA Distribution Service i Ingka Centres.