Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

13. punkt odbioru zamówień IKEA w Polsce

Europa Centralna, obiekt zarządzany przez Sierra Balmain, po ponownym otwarciu sklepów poszerzyła ofertę dla swoich klientów. W centrum otwarty został pierwszy na Śląsku Punkt Odbioru Zamówień IKEA. Jest on jednym z 13 tego typu punktów w Polsce.
Reklama

Punkt Odbioru Zamówień IKEA to ipołączenie e-commerce z handlem tradycyjnym. Jest ono rodzajem usługi, która pozwala na wybranie i opłacenie produktów przez stronę internetową oraz ich późniejszy odbiór we wskazanym punkcie. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy IKEA uruchomiła sześć takich punktów, w tym jeden właśnie w Europie Centralnej. 

„Mamy świadomość tego, w jak trudnej i bezprecedensowej sytuacji znaleźliśmy się wraz z naszymi najemcami. Dokładamy jednak wszelkich starań, by wypracować nowe pomysły na przyszłość i wyjść z kryzysu jeszcze silniejszymi i z jeszcze bardziej atrakcyjną ofertą dla naszych klientów. Punkt Odbioru Zamówień IKEA to idealna oferta dla tych, którzy cenią swój czas, wygodę oraz zdrowie” – mówi Katarzyna Lenartowicz, Dyrektor Centrum Handlowego Europa Centralna.

Punkt Odbioru Zamówień IKEA został zlokalizowany w parku handlowym w sąsiedztwie sklepu Bel-Pol i jest otwarty od poniedziałku do soboty oraz w handlowe niedziele w godzinach funkcjonowania centrum. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum