Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

4F Fuel sponsorem ORLEN Tour de Pologne Amatorów

ORLEN Tour de Pologne Amatorów Memoriału Ryszarda Szurkowskiego zostanie wspartych przez producenta suplementów diety i żywności funkcjonalnej 4F Fuel. Marka została jednym z oficjalnych sponsorów wyścigu, który wystartuje w najbliższą niedzielę 31 lipca w Arłamowie.
Reklama

Zawodnicy nadchodzącego ORLEN Tour de Pologne Amatorów Memoriału Ryszarda Szurkowskiego mają do pokonania trasę o długości 75 km i przewyższeniach przekraczających 1300 m.n.p.m., przygotowaną przez legendę dyscypliny – Czesława Langa. Jej fragment przebiega oficjalną trasą profesjonalnego Tour de Pologne UCI World Tour. Będzie to pierwszy etap wyścigu, którego kontynuacja zaplanowana jest na wrzesień.
Partnerem tegorocznego wydarzenia jest 4F Fuel.

W ramach pakietów startowych marka wyposaży 3500 zawodników w zestawy produktów wspierających przygotowanie organizmu do wysiłku i regenerację po wyścigu - m.in. batony proteinowe, shoty magnezowe i odżywki wysokobiałkowe. Dodatkowe produkty 4F Fuel, razem z akcesoriami sportowymi od marki 4F, zostaną również umieszczone w pakietach nagród dla najlepszych kolarzy.

 

Reklama

Future of retail

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum