Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

4F i Anna Lewandowska z kolekcją Essentials

Najnowsza kolekcja ubrań 4F×AL ESSENTIALS została zaprojektowana w duchu bardziej zrównoważonej mody. Linia jest w całości wykonana z bawełny organicznej i poliestru z recyklingu. Najnowsza linia to zapowiedź większej kolekcji 4F i Anny Lewandowskiej, która premierę będzie miała jeszcze tego lata.
Reklama

Cała kolekcja została stworzona zgodnie ze strategią 4F CHANGE, której założeniem jest podejmowanie działań prowadzących do zminimalizowania negatywnego wpływu branży odzieżowej na środowisko. Linia została w całości wykonana wyłącznie z materiałów pozyskanych w bardziej odpowiedzialny sposób. Materiały składają się w 79 proc. z bawełny organicznej oraz w 21 proc. z poliestru z recyklingu, natomiast t-shirty są w 100 proc. z bawełny organicznej.
 
- Kwestie związane z ochroną naszej planety są niezwykle bliskie zarówno naszemu zespołowi w 4F, jak i Annie Lewandowskiej, która od początku wspiera strategię #4FChange. Stworzyliśmy m.in. strefę Wear_Fair w naszych sklepach, w której dajemy ubraniom drugie życie. Projektując najnowszą kolekcję 4F×AL, pragnęliśmy stworzyć ubrania dobrej jakości, wyprodukowane z materiałów bardziej przyjaznych środowisku, dzięki czemu będą służyć wiele lat - mówi Magdalena Stępień-Łyga, dyrektor kolekcji 4F i członek Zarządu OTCF.

Kolekcja stawia na naturę

- Jestem naprawdę dumna z kolekcji ESSENTIALS i muszę przyznać, że z niecierpliwością czekałam, aż pojawi się w sklepach 4F i będę mogła podzielić się ze wszystkimi efektami tej współpracy. Ta kolekcja jest dla mnie wyjątkowo ważna, bo na pierwszym miejscu postawiliśmy naturę, a całość powstała w odpowiedzialny sposób, w trosce o środowisko, a to temat, który od dawna motywuje mnie do działania, rozwoju i pracy nad swoimi nawykami - mówi mówi Anna Lewandowska.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum