Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

50 style najemcą nyskiej Dekady

Do grona najemców nowo powstającej galerii handlowej Dekada w Nysie dołącza marka 50 style, która w nowym obiekcie zajmie salon o powierzchni ponad 250 mkw. Otwarcie obiektu zaplanowano na jesień 2020 roku.
Reklama

Prace przy budowie nowego projektu spółki Dekada SA ruszyły w październiku tego roku, już wówczas obiekt skomercjalizowany był w ponad 70 proc. Swoje sklepy i punkty usługowe otworzą w nyskiej Dekadzie m.in. Rossmann, Empik, Pepco, CCC, Martes Sport, Swiss, Briju, Yes, Quiosque, 4F, Diverse, Vistula i Wólczanka, Big Star, KiK, Grycan, So Coffee oraz RTV Euro AGD. Do ich grona dołączy także marka 50 style specjalizująca się w asortymencie dla aktywnych. W sklepach multibrandu klienci znajdą selekcję odzieży i obuwia największych graczy kategorii sport & lifestyle m.in. Nike, adidas, umbro, Lotto, Puma, Feewear i Reebok. Obecnie sieć 50 style liczy 152 sklepy w Polsce oraz w Rumunii, na Litwie i Łotwie.

Dwukondygnacyjna galeria Dekada Nysa na powierzchni ok. 27 tys. mkw. (w tym 19 tys. GLA), zgromadzi około 70 sklepów, restauracje i kawiarnie oraz przestrzeń rozrywki z 4-salowym multiplexem kinowym.

Jedenaście obiektów sieci pod wspólną nazwą Dekada działa już w Brodnicy, Ciechanowe, Grójcu, Krakowie, Malborku, Myślenicach, Nowym Targu, Olsztynie, Sieradzu, Skierniewicach i Żyrardowie. Realizowane są także inwestycje w Nysie oraz we współpracy z PKP, centra handlowo-komunikacyjne w Koninie i Mińsku Mazowieckim. Docelowo sieć ma liczyć co najmniej 20 obiektów w całej Polsce. Za proces komercjalizacji odpowiada BOIG Property Consulting.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum