Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

93 sklepy Castoramy w Polsce

W Otwocku ruszył nowy market Castorama. To już 93. sklep sieci home improvement, trzeci otwarty w tym roku po Stalowej Woli i Mławie.
Reklama

Nowa Castorama w Otwocku znajduje się przy ul. płk. Ryszarda Kuklińskiego 3. Na blisko 6900 m2 powierzchni handlowej klienci znajdą mnóstwo ciekawych inspiracji, szczególnie w zaaranżowanych strefach łazienkowych i kuchennych. Na półkach sklepowych dostępnych jest od ręki ponad 30 tys. profesjonalnych produktów do budowania i urządzania domu. Natomiast w dużym, zewnętrznym ogrodzie chętni zaopatrzą się w kwiaty, krzewy i inne rośliny dla ozdoby swoich balkonów, ogrodów i działek. Dodatkowo, inne produkty z szerokiej gamy na stronie castorama.pl klienci mogą zamówić online i telefonicznie z dostawą do domu, odbiorem w sklepie w Otwocku lub w dostępnym 24/7 Castomacie (już po 2 godzinach od zamówienia).

Przez pierwsze cztery dni (27-30 lipca 2022) każdy, kto wyda w sklepie 1000 zł otrzyma 150 zł na kartę podarunkową. Pierwsze 5 tys. transakcji zostanie nagrodzonych atrakcyjnymi produktami. W tym czasie trwa również wiele innych promocji. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum