Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Avison Young otwiera biuro w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Avison Young rozszerza globalny zasięg o Zjednoczone Emiraty Arabskie (ZEA), wchodząc we współpracę z firmą Zaad Capital. W biurze partnerskim w Abu Dabi u sterów staną Simon Higgins, który obejmuje stanowisko CEO Avison Young ZEA oraz Paul Fanning, na stanowisku COO Avison Young ZEA.
Reklama

Na terenie ZEA firma będzie świadczyć usługi doradztwa inwestycyjnego, w zakresie wycen oraz zarządzania aktywami, działając w sektorach biurowym, handlowym, hotelowym oraz magazynowym.

- Nawiązanie tej współpracy rozpoczyna ekscytujący etap w rozwoju Avison Young, gdy możemy wykorzystać nasze międzynarodowe doświadczenie, aby świadczyć usługi doradcze klientom na  jednym z najbardziej dynamicznych i zaawansowanych rynków nieruchomości na świecie, stwierdza Mark E. Rose, Chair i CEO, Avison Young.

- Bardzo cieszy mnie, że konsekwentnie wzmacniamy naszą obecność w regionie EMEA. Ta strategia rozwoju pozwala nam świadczyć bardziej złożone i jeszcze lepiej dopasowane do potrzeb klientów usługi. Wierzymy, że nowe biuro Avison Young w Abu Dabi pomoże nam zachęcić inwestorów z ZEA do zintensyfikowania działań zakupowych na polskim rynku nieruchomości, komentuje Michał Ćwikliński, Principal, Managing Director w Avison Young w Polsce.

Rozszerzenie obecności o ZEA oznacza, że Avison Young świadczy usługi już w 17 krajach na całym świecie i planuje dalszą ekspansję.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum