Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Będzie kolejny sklep Lego w Polsce. Gdzie?

Oferta zarządzanego przez Multi Corporation centrum handlowego Forum Gdańsk wzbogaciła się o nowego najemcę – Lego.
Reklama

Salon został zaaranżowany w charakterystycznym dla marki duchu „retailtainment”, który sprzyja łączeniu zakupów i zabawy. 

Pierwszy sklep Lego w Gdańsku

– Ciesząca się niesłabnącą popularnością marka LEGOrozszerza swoją działalność na kolejne branże związane z rozrywką, od kina po gry wideo – mówi Frederic Rouleau, Country Asset Manager Multi w Polsce. – Wybór przez tę sieć zarządzanego przez nas Forum Gdańsk na miejsce pierwszego sklepu w Gdańsku pokazuje mocną i wciąż rosnącą pozycję tej galerii na lokalnym rynku. Dowodzi również skuteczności w budowaniu przez Multi szerokiej sieci kontaktów zarówno w całej Europie, jak i na rynkach krajowych.

Od 2020 roku Multi wynajęło już ponad 90 tys. mkw. GLA w sześciu centrach handlowych, którymi zarządza w naszym kraju. Wśród innych podpisanych umów najmu są m.in.: dwa hipermarkety Carrefour, sklep marki Primark, kilka dyskontów Action, HalfPrice i TEDi, drugi w Europie Brand Store LG czy pierwszy w Europie sklep kosmetyczny amerykańskiej sieci Nectar Bath Treats. Multi Corporation wraz z polskim oddziałem zarządza łącznie ponad 80 obiektami handlowymi w Europie i Turcji o łącznej wartości aktywów sięgającej 5 mld euro.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum