Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Bricomarché tworzy sieć na Podkarpaciu. Otwiera 9. sklep

Bricomarché będzie miał 9 sklepów na Podkarpaciu. Otwarcie najnowszego w Kolbuszowej Dolnej ma nastąpić za dwa tygodnie. Market budowlano-dekoracyjny powstaje w sąsiedztwie budynku dawnego Tesco, który zamknął działalność wraz z wycofaniem się tej sieci z Polski.
Reklama

Bricomarché w Kolbuszowej Dolnej to wielkopowierzchniowy sklep, który powstaje w sąsiedztwie budynku dawnego Tesco. Prace rozpoczęły się w marcu 2022 roku, a oficjalne otwarcie sklepu nastąpi 22 lutego o godz. 8 rano – informuje korsokolbuszowskie.pl.

Bricomarché ma już sklepy na Podkarpaciu, m.in. w Dębicy, Mielcu, Nisku, Sanoku. Sieć marketów z wyposażeniem do domu i ogrodu zajmuje się sprzedażą materiałów do budowania i remontu, mebli i dodatków do aranżacji wnętrz oraz artykułów architektury ogrodowej. Asortyment sezonowy to m.in. meble ogrodowe na lato, artykuły do upraw na wiosnę, znicze na jesień czy materiały opałowe na zimę.

Bricomarché jest częścią Grupy Muszkieterów, która w Polsce zrzesza ponad 280 niezależnych przedsiębiorców zarządzających łącznie prawie 400 sklepami Bricomarché i Intermarché.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum