Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Brytyjska marka kosmetyczna otworzyła w Złotych Tarasach pierwszy salon w Polsce

Pierwszy stacjonarny salon brytyjskiej marki kosmetycznej Lush ruszył 17 lutego w warszawskich Złotych Tarasach. W sklepie o powierzchni 100 mkw. klienci znajdą słynne bomby do kąpieli, a także produkty do pielęgnacji włosów i skóry.
Reklama

Salon Lush w Złotych Tarasach podzielony jest na strefy. W każdej z nich sprzedawane są różne kategorie asortymentu. W centralnym punkcie sklepu znajduje się ściana z bombami kąpielowymi, czyli musującymi w wodzie kulami do kąpieli. W innych sektorach klienci znajdą perfumy, świece zapachowe czy kosmetyki pielęgnacyjne. Mogą też skorzystać z doradztwa konsultantów.

Brytyjska firma Lush jest zaangażowanym społecznie producentem i sprzedawcą ręcznie robionych kosmetyków. Ma ponad 900 stacjonarnych i internetowych sklepów w 51 krajach.

Firma powstała w 1995 roku i jest znana na całym świecie przede wszystkim jako twórca bomby kąpielowej. Obecnie w swojej ofercie ma ponad 300 „produktów do zrównoważonej i świeżej pielęgnacji skóry oraz włosów”.

Jak informuje marka, cały asortyment produkowany jest etycznie, 60% produktów jest sprzedawanych bez opakowań, 100% z nich jest wegetariańskich, a 92% wegańskich.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum