Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Butik Cyrkularny teraz też w Galerii Krakowskiej

Już w najbliższą sobotę, 28.01.2023 roku w godzinach 12.00-16.00 będzie miał miejsce event oficjalnego otwarcia Butiku Cyrkularnego w Galerii Krakowskiej. To pierwszy sklep marki Ubrania Do Oddania w Krakowie i jedenasty na mapie Polski.
Reklama

O 14.00 w Butiku Cyrkularnym w Galerii Krakowskiej odbędzie się rozmowa Angeliki Witek, twórczyni konta Anndzikk z Eweliną Spytek, Dyrektorką Sprzedaży Detalicznej Ubrania Do Oddania i Butik Cyrkularny na temat odzieży używanej. Spotkanie dotyczyć będzie kwestii związanych z modą cyrkularną, zmian na rynku odzieży używanej i postrzegania sklepów second hand, a także zalet drugiego obiegu.

 

 

Butik Cyrkularny w Galerii Krakowskiej został otwarty pod koniec zeszłego roku, ale oficjalne otwarcie zostało zaplanowane na ostatni weekend stycznia 2023 roku. Z okazji eventu otwarcia w dniach sobota, 28.01 i niedziela handlowa, 29.01 na gości czeka specjalny rabat -20% na cały asortyment.

Butik Cyrkularny w Galerii Krakowskiej znajduje się na 1 piętrze. Czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 09.00–22.00 i w niedziele 10.00–21.00.

Butiki Cyrkularne w Polsce

Butiki Cyrkularne to sklepy z używaną odzieżą stworzone przez markę Ubrania Do Oddania. Sklepy obecne są w jedenastu galeriach handlowych: w Warszawie (Złote Tarasy, Westfield Mokotów, Galeria Młociny), Wrocławiu (Pasaż Grunwaldzki), Poznaniu (Centrum Handlowe Avenida i Posnania), Katowicach (Galeria Katowicka), Łódzi (Port Łódź), Bydgoszczy (Centrum Handlowe Focus i Zielone Arkady) i Krakowie (Galeria Krakowska).

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum