Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Butik Ubrania do Oddania w CH 3 Stawy i Złotych Tarasach. Kolejne w planach

Butik UDO second hand w nowym koncepcie marki Ubrania Do Oddania dołączył do grona najemców centrum handlowego 3 Stawy. W lipcu Ubrania do Oddania uruchomiły butik z rzeczami z drugiej ręki w Złotych Tarasach w Warszawie, a w połowie lipca kolejny pojawi się w Galerii Młociny w Warszawie.
Reklama

Otwarcie nowego butiku w formie second-handu w 3 Stawach to efekt współpracy Multi Poland z marką UDO - siecią sklepów z asortymentem z drugiej ręki. Nowy w tym koncepcie salon to przede wszystkim bogaty asortyment wyselekcjonowanych ubrań, butów, akcesoriów użytku domowego i zabawek – wszystko z drugiego obiegu. Każdy z butików jest zgodny z ideą cyrkularności i misją marki dlatego, oprócz zakupów rzeczy z drugiej ręki, w sklepie można również oddać niepotrzebne ubrania. Butik w nowej aranżacji zaplanował ponad 30 kategorii asortymentowych.

- Zaplanowaliśmy strefy damską, męską i dziecięcą z asortymentem w niższych i dynamicznie zmieniających się cenach. Oprócz towaru z drugiego obiegu będziemy oferowali także produkty typu outlet wielu marek, tj. towary nowe, dotychczas niesprzedane w regularnych sieciach - mówi Piotr Malinowski, Dyrektor Zarządzający marki Ubrania Do Oddania.

Reklama

Future of retail

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum