Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Calypso zastąpi Jatomi

Calypso Fitness przejmuje pierwszy lokal po zamkniętym klubie Jatomi. - Mamy gotowe i uzgodnione warunki otwarcia – zdradza prezes sieci Calypso, Mikołaj Nowacki. Sieć dostaje też oferty najmu kolejnych lokali. - Zwracają się do nas wynajmujący z zapytaniem, czy będziemy zainteresowani kolejnymi lokalami – dodaje szef Calypso.
Reklama

- Jesteśmy zainteresowani każdą potencjalną lokalizacją bez względu na to czy w danej lokalizacji działał klub fitness i każdą rozważamy. Dokonujemy wnikliwej analizy ekonomicznej i sprawdzamy czy ta lokalizacja jest zgodna ze strategią rozwoju naszej sieci – mówi szef Calypso Fitness Mikołaj Nowacki.

Sieć Jatomi rozpoczęła wycofywanie się z polskiego rynku fitness. Na przełomie 2017 i 2018 roku pod marką Jatomi działało 35 klubów w 19 miastach Polski, pod koniec roku zamknięto dwie lokalizacje w warszawskich Złotych Tarasach i w rzeszowskim centrum Millenium Hall.

Calypso jest w trakcie przejmowania jednej z tych lokalizacji. Rozważa kolejne otwarcia w galeriach, które zgłaszają się z ofertami najmu. 

Więcej na propertynews.pl

Reklama

Future of retail

KATOWICE MCK
25-27 KWIETNIA 2022
WWW.EECPOLAND.EU

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum