Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Castorama Smart w kolejnym mieści. Gdzie zadebiutował nowy koncept?

Strefa inspiracji wraz z usługą projektowania kuchni i garderoby, wykończenia i urządzenia domu i ogrodu na ponad 2 000 m2 – nowa Castorama Smart otwarta w Łomży. To już 97. sklep tej sieci w Polsce.
Reklama

Od dziś mieszkańcy Łomży i okolic mają do dyspozycji szeroką gamę ponad 14 000 produktów przydatnych do budowy i urządzenia domu lub mieszkania. Kompaktowa formuła sklepu pozwala na sprawne zakupy przedmiotów dostępnych od ręki. Castorama mieści się przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 137 w Łomży. Sklep otwarty jest w dni powszednie od godz. 8:00–20:00 oraz w soboty w godz. 8:00–18:00. W niedziele sklep jest nieczynny.

Castorama Smart Łomża to sklep kompaktowy

 Ten, kto znajdzie taki sam, tańszy produkt, gdzieś indziej, w ciągu 15 dni otrzyma zwrot różnicy ceny w gotówce. Sklep oferuje również atrakcyjny system ratalny – 30 rat 0%. Wygodne zakupy w sklepach Castorama gwarantuje możliwość odbioru towarów zamówionych na castorama.pl bezpośrednio w sklepie lub w Castomacie dostępnym 24/7. Dostępna jest również popularna usługa click & collect, dzięki której zakupy online na castorama.pl odebrać można w ciągu 2 godz. od zamówienia. Dla klientów możliwe jest również korzystanie z fakturomatów, czy kas samoobsługowych.

Czym przyciąga Castorama Smart? 

Wizytówką łomżyńskiej Castoramy jest strefa inspiracji wraz z usługą projektowania kuchni i systemów szaf modułowych Atomia. Na kupujących czeka ekipa, profesjonalnych projektantów, którzy zadbają o odpowiedni dobór wyposażenia wewnętrznego, frontów i blatów oraz zorganizują montaż. 

 - Nie zawiedziemy oczekiwań naszych Klientów. Zapewnimy wybór i dostępność produktów w najwyższej jakości i konkurencyjnych cenach oraz fachową i profesjonalną obsługę. Wspólnie z zespołem sprawimy, by sklep Castorama Smart, był miejscem, w którym przyjemnie robi się zakupy i gdzie chętnie się wraca. Jestem bardzo dumny z całego zespołu i pewien, że przy naszej pomocy, Klienci będą realizować marzenia o ulepszaniu swoich domów i mieszkań – mówi kierownik sklepu Castorama Smart Łomża Karol Zdanowicz. 

Rabaty i promocje na otwarciu Castorama Smart Łomża 

W nowej Castoramie w Łomży od 14-26 grudnia na klientów czeka wiele promocji i niespodzianek, m.in. akcja Kupujesz, zyskujesz - za każde wydane 500 zł, Klienci otrzymają 50 zł na kartę podarunkową. Dodatkowo startuje loteria z cennymi nagrodami. Do wygrania 150 kart podarunkowych, kilkadziesiąt zestawów narzędzi i setki nagród rzeczowych. W podanym terminie dla kupujących, którzy wydadzą minimum 800 zł przewidziano darmowy transport zakupów do domu czy mieszkania.

Castorama Polska uruchomiła swój pierwszy sklep w 1997 roku. Obecnie prowadzi sprzedaż w 97 sklepach w różnych częściach kraju i zapewnia dostęp do oferty on-line. Spółka zatrudnia około 13 tys. pracowników. Castorama Polska Sp. z o.o. jest częścią Kingfisher plc, międzynarodowej spółki posiadającej ponad 1470 sklepów w 8 krajach Europy. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum